Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két baba mellett te tudtál...

Két baba mellett te tudtál tanulni valamit? Érdemes elvégezni valamilyen levelezős tanfolyamot? Pl. Elo gyermek és ifjúsági felügyelő, ezt ismeri valaki, mire hasznosítottad?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 07:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia. En kettot is elvegeztem az Elotol, az egyik a gyermek es ifj. felugyelo. En szerettem csinalni, egy csomo hasznos dolog volt benne. Kerdes, hogy mire tudnad hasznositani a papirt.............

En pedagoguskent vegeztem, jelenleg kulfoldon elek (hatha osszejon utana vmi melo, itt nem ismert az ELO, de maga a gyermek es ifj felugyelo, mint papir jol hangzik :) ) HA jol emlekszem OkJ-s vizsga is van belole, nehany alkalommal van szeminarium, majd vizsga.


Szerintem vagj neki, sok esz nem kell hozza, havonta egy kis fuzetet kuldenek, amit kb 2 ora elolvasni.

Vagy tanulj nyelvet, mindegy, de jol teszed, h nem hagyod magad begyepesedni! :)

En jelenleg a felsofoku nyelvvizsamra keszulok.

2012. febr. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is pedagógusként végeztem... :-)
2012. febr. 11. 07:58
 3/11 A kérdező kommentje:
Nyelvtanuláson is gondolkodtam, de szerintem az most nem menne, túl "telített" az agyam hozzá, a két baba mozgosítja rendesen az agysejteket.
2012. febr. 11. 08:00
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is nyelvet tanulok. Tök jó , online (skypeon) tanít egy tanár. Ez egy jó módszer, nem kell kimozdulni, kényelmes, és hatékony, működik. Látom a feladatlapot, hanganyagot játszik le. Nekem is van két gyerekem, és ez azért jó, mármint a nyelv, mert nem vagyok időhöz kötve, mint egy vizsgával, hogy időpontra kel menni. A saját ütememben tanulok
2012. febr. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Persze, persze, csak a két baba 10-kor fekszik le... Utána már nem tanulok, hanem a párommal foglalkozom...
2012. febr. 11. 08:10
 6/11 anonim ***** válasza:

Elso vagyok, a pedagogus.

En is online nyelvtanar vagyok :) Minden nap van 1-2 tanitvanyom alvas idoben :)

2012. febr. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Bocs az offért! Hol lehet találni spanyol nyelvtanárt aki skype-on tanít? Én most várom a 2. gyerkőcöt.
2012. febr. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát más nagyon ügyes akkor! Én majd ha a nagyobbik ovis lesz, akkor próbálom meg esetleg!
2012. febr. 11. 08:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Én ikrek mellett levelezős fősulit végzek. Meg lehet oldani, csak akarni kell. Amúgy meg sztem érdemes tanulni, bizonyos szempontból jót tezs Neked is, ha igazán van hozzá kedved:)
2012. febr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedvem van, csak segítségem nincs... Szerintem így nem mindig az akaráson múlik.

Aki tud, írjon az ELO-ról!

2012. febr. 11. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!