Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás mellett rendben van...

Szoptatás mellett rendben van a menstruációtok?

Figyelt kérdés

13 hónapos kisfiam naponta 3-4 alkalommal szopizik.

Szülés után 6 hónappal jött meg először a mensim és pontosan 28 napra.Pár hónapig így is volt aztán 15 naponként jött meg és tartott 3-4 napig.Most viszont már egy hete vérezgetek/nem jött meg csak kevés vér/ és ennyi.A szoptatás miatt lenne így vagy keressem fel a nőgyógyászom?Nálatok hogy volt/van szoptatás mellett?


2012. febr. 13. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem szoptatás mellet teljesen visszaállt rendszeressé.

Szülés után 6 hétre jött meg, és az első 2-3 alkalommal hosszabb, fájdalmasabb volt, de rendeződött és azóta is rendben van, 16 hónapja. Most már mondjuk nem szoptatok, de szopi alatt sem volt gond.

Én helyedben rákérdeznék egy dokinál azért.

2012. febr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nincs rendben. 7 hónapos volt a fiam, mikor először megjött, 1,5 hónapja. Azóta semmi. tesztet is csináltam, ami negatív lett, szóval nem tudom, hogy mitől van.
2012. febr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miután először megjön szülés után, akkor még nem feltétlen áll be rendesen pár hónapig, így az első 1-2-3 hónapban nem kell kétségbe esni, de a kérdezőnek ezek szerint már 9 hónapja megjött, és rendszeres is volt egy ideig. Most meg felborult valami, így én is megnézetném magam dokival.
2012. febr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szülés után 4hónappal jött meg, azóta 28naponta, szoptatás mellett is.
2012. febr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen attól tartok,hogy esetleg megint cisztáim vannak,mert akkor vérezgettem így és sajnos műtét lett a vége :(

2012. febr. 13. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!