Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen szempontokat kell...

Milyen szempontokat kell figyelembe venni tesófellépő vásárlásánál?

Figyelt kérdés
Melyik a jó,melyik nem,miért?Mindet fel lehet hajtani,vagy csak bizonyos típusokat (hogy ne legyen útban,ha épp nem használjuk)?
2012. febr. 15. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet mindet felhajtani és figyelni kell arra is, hogy olyan csatlakozója legyen, ami rászerelhető a babakocsitokra. (Annyi féle vázú babakocsi van, nem mind jó erre a célra.) És mindenképp próbáld is rá vásárlás előtt, hogy tudod-e tolni úgy a kocsit, ha föl van szerelve, eléred-e a rendesen a tolókart.

Nekem volt, de utáltam, mert 5 perc után beállt a derekam, annyira előre kellett hajolnom. Így inkább a babakocsit cseréltem le Peg Perego P3-ra, mert azon van gyárilag fellépő (nem csak ezen, de egyéb szempontok miatt is ez volt nekünk a legjobb). Azt mondjuk tudni kell, h ez a típus úgy használható, ha a kicsi ül, vagy 1 fokozatot tudod még hátra dönteni (enyém úgy is tudott benne aludni).

Remélem tudtam segíteni!

- egy 2 és egy 3 éves manócska anyukája -

2012. febr. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenképpen azt kell megnézni, hogy lehet e csatlakoztatni a kocsitokhoz.

Nekünk ilyen van.


[link]


Ikerkocsihoz van csatlakoztatva, nagyon szépen halad utána, jobb a "lengéscsillapítója" mint a babakocsinak, szépen kijön a csatornafedeles gödrökből is, a lányom 12 kg rajta, 25 kg-ot bír egyébként elvileg. Nem mondom hogy egyszerű tolni, de ha ikerkocsival +30 kg gyerek eltolom, és jókat sétálok velük, akkor egyes kocsival simán jó lehet, bár azt nem próbáltam.

Én olyan szűket nem vennék, ezt használva az én ficánka lányom tuti hogy arról lelépne menet közben.

Ezt fel lehet hajtani, de szerintem egyszerűbb, ha leveszed(két apró mozdulat) és beteszed a csomagtartóba, én úgy csinálom. (Mondjuk nekem nem lehet az ikerkocsira felkötni, mert ugye nem ahhoz tervezték.)

2012. febr. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt is figyelembe kell venni, hogy a gyerek közted, és a toló kar között elférjen! Mindenképpen rá kéne próbálni a babakocsira, vagy az üzletben egy olyan tipusúra mint a tiéd.
2012. febr. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!