Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megharapott a kislányom szopi...

Megharapott a kislányom szopi közben, kivérzett a bimbóm. Nem akarok ezért újra cicit adni neki, mert rettentően harap- fogzás miatt. De nagyon szeretne, kéri. Most mit csináljak? Adni- Nem adni? 13hónapos.

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Bimbó védö????
2012. febr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a bimbóvédőt vagy fejd le és úgy ad neki.
2012. febr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem fogadja úgy el, az a "vacak" nem kell neki.


Most neomagnormonnal kentem le, hogy gyógyuljon, nagyon fáj:S

2012. febr. 15. 14:28
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Ha csak egyszer harapott meg véletlenül, akkor add oda neki nyugodtan.

A fiamnak volt ebben a korban egy időszaka, hogy direkt harapott meg és vigyorgott hozzá, akkor mindig kirántottam a szájából, mondtam hogy nagyon fájt, azonnal eltettem, és nagyon szigorúan beszéltem vele, hogy nincs több cici ha harap.

Mielőtt odaadod neki, figyelmeztesd, hogy óvatosan cicizzen, mert anyának fáj. Mást nem tudsz tenni. Hacsak nem szünteted be végleg - de annak nem éppen a fogzás az optimális időszaka...

2012. febr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem iszonyúan sebes lett a mellem szoptatás elején curiosa krém segített!Kitartás ha éhes nem fog harapni majd csak ha már megtelt a pocak!
2012. febr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg másik mell? abban is van valamennyi...
2012. febr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!