Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám megszerettetni...

Hogyan tudnám megszerettetni 3 hónapos babámmal a játszócumit?

Figyelt kérdés
Ha beteszem a szájába mindig kiköpi. Sokszor alig lehet lenyugtatni, azért gondoltam a cumira.
2012. febr. 15. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is épp ez a problémám. Ő egyszerűen nem tudja, hogyan kell bent tartani a szájában. Ha ott tartom a cumit a kezemmel, akkor szívogatja, megnyugszik tőle (néha el is alszik), de ha elengedem, egyből kiesik a szájából. :S
2012. febr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is ezt játszotta, ahogy betettem kiköpte a szájából. Aztán egy idő után abbahagyta ezt, és megszerette. Többször próbáltam neki adni, mert az ujját próbálta szopizni, de azt nem szerettem volna. Most este cumival alszik el.
2012. febr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet nem kiköpi,hanem kiesik neki,nem tudja megtartani.


Nekünk csak és kizárólag a mam 6+ -os cumi vált be,hiába volt a lányom még csa 2 hós,a neki illő cumi nem volt jó,csak ez a márka és csak a 6 hónaptól való.Mi is úgy kaptuk ezt a tanácsot,és bevállt.Azóta alszunk.Próbáld ki! :)


[link]

2012. febr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha ott tartom a szájában, akkor ő is megnyugszik tőle, de ha elveszem a kezem már löki is ki a nyelvével:-)Már több fajtát próbáltam, eddig egyik sem vált be:( Próbálkozom, hátha az egyik majd tetszik neki...néha nem lenne rossz!Amúgy ő is az ujját, illetve az öklét kezdi szívni!
2012. febr. 15. 16:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Késő kezdted, ha már hetek óta szopja az ujját, akkor már nagyon nehéz rászoktatni a cumira.
2012. febr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A cumit már az első héttől próbálom adni neki, az ujját pedig pár napja szívja egyszer-kétszer egy nap! Tehát még nem szokott hozzá!
2012. febr. 15. 17:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is MAM cumit javaslom próbáld ki ha még azt nem próbáltátok volna.
2012. febr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem erőltetném, hanem inkább örülnék, hogy nem cumizik. Az enyémet is nagyon nehéz volt megnyugtatni, ilyenkor járkáltam vele, ringattam, az általában bejött.
2012. febr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!