Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet "megszerettetni"...

Hogyan lehet "megszerettetni" a kanalat egy babával?

Figyelt kérdés

Kisfiam majdnem 5 hónapos és még nem nagyon akar a tápszeren kívül mást enni.Próbáltam gyümipépeket,mind házi és mind üvegeseket,illetve főztem már neki egyszer krumlit.Néhány kanálnyit fintorogva legyűr de még így is több folyik mellé,mint "belé".-)

Kinek mi vált be?Adjatok léci tanácsot,hátha ....:-)


2011. okt. 21. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a tápszert adtam neki kanállal, így szokta meg a kanalat, utána már csak úgy falta a gyümipépeket! :)
2011. okt. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Türelemmel lehet.

Olyan pici még.

Majd megjön a kedve, bőven ráérsz még ezen aggódni.

2011. okt. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

türelem, nagyon pici még és a babák sem egyformán működnek. A lányom is tápszeres volt, elkezdtem hozzátáplálni, de ő még nem akarta, az első étkezést 9 hónaposan tudtuk csak kiváltani, addig ragaszkodott a tápszerhez. A fiam pedig imádta az új ízeket, tőle úgy kellett visszatartanom mindent, mert kapásból, első próbálkozásra megevett volna 2 bébisüvegnyi kaját. Idővel rá fog kapni a kanállal való evésre, nyugi

semmiről nem vagytok még lemaradva

2011. okt. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem már 6 hós is elmúlt mire elkezdett valamit is elfogadni a tápszeren kívül.Én is aggódtam és szóltam az orvosunknak,hogy semmit nem hajlandó elfogadni,és ő azt mondta hagyjuk a saját ritmusa szerint,ha eljön az ideje kérni fogja.Persze kínálgassam minden nap,egyszer csak el fogja fogadni.Így is lett!
2011. okt. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!megnyugodtam.-)
2011. okt. 21. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!