Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan, hogy ne használ...

Létezik olyan, hogy ne használjon a papaverines csepp?

Figyelt kérdés
4-kor ettünk, előtte bevette, idáig kézben volt, de most elkezdett nyűgösködni és most ordít:(
2012. febr. 15. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem semmi hasfájós orvosság sem használt, így a papaverines csepp sem. Mi vártunk míg kinőtte, ez 8 hós korára következett be, és azóta is érzékeny a pocija. Tudom milyen rossz érzés hogy nem tudsz neki segíteni, legyél mellette és kitartás, mást nem tudsz csinálni. Egyébként mennyi idős a baba, esetleg érdemes lenne egy gasztrovzsgálatra elvinni.
2012. febr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha már "megszokta",akkor igen,lehet hogy már nem hatásos neki.

Kitartás!

2012. febr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idős? Nem álmos? Biztos hogy a hasa fáj? Most kezdtétek ezt használni? Eddig mit kapott? Mit eszik (cici stb)?


Ez egy simaiziomgörcsoldó, tehát ha a belei görcsölnek, akkor használnia kell, megfelelő adagolás mellett.

De más is okozhat hasfájást, pl: laktózérzékenység, vagy a túl sok gáz, ami feszíti a beleit

2012. febr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igaza van az utolsónak, nálunk pl. a szelek bántotték, amíg fel nem állt 8 hós koráig. Azóta is van néha egy-egy szélgörcs, de a felállástól 90%-ban javult a helyzet. Kellene egy kivizsgálás mindenképpen.
2012. febr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!