Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Colief csepp? Használtátok?

Colief csepp? Használtátok?

Figyelt kérdés
ki meddig?nekem csodaszernek bizonyult,de elég drága és 1 hétig volt elég. semmi más nem használ. vélemények?
2012. jan. 15. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
szia' mi hasznaltuk, tenleg csodaszernek bizonyult! kb 1 honapot hasznaltam a gyeknel es szepen abbahagytam, mert az orvos mondta nekunk nem kell, mivel mas eredetu a problema. de nem tudott tole sirni :) ha erre gondolsz. igen kb egy hetig eleg. en visszatertem az infacolra, majd azt is elhagytuk es nem hasznaltunk semmit. jott a buvos 3-ik honap vege es megszunt minden problema :)
2012. jan. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom Angliaban laksz, mert otthon nem lattam Colief cseppet. Mi is hasznaltuk, semmi mas nem volt jo. Orvos felirja es igyen van!! En kettesevel irattam fel, igy nem kellett minden heten rohangalni, amikor a masodik het vege fele kozeledtunk, csak be kellett telefonalnom es masnap mehettem az uj receptert! Kb 4 hos koraig kapta, szepen lassan elhagytuk.
2012. jan. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves 2.

Debreceni vagyok, a védőnő azt mondja nem lehet felíratni.4000.-ft egy üveggel.

Te hol írattad???

2012. jan. 16. 21:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, nem tudtm hogy Magyarorszagon is lehet kapni :) En angliaban irattam fel, Leeds-ben lakunk.
2012. jan. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
kedves kerdezo! bar en nem LEEDS-ben lakok, mint ahogy sokan masok SEM!! de nekem sem irtak fel!! tudom hogy nagyon itthon!!
2012. jan. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Sziasztok! Tudnátok segíteni az adagolásban? Elég furán van leírva. Ti a leírásnak megfelelően használtátok? Köszi a válaszokat!
2012. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden adag tejbe 4 csepp és hagyni fél órát. Én sosem hagytam annyit.
2012. márc. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mi babateába rakjuk cicizés előtt. 1 kávéskanál babatea, elkeverjük (4 csepp étkezésenként), majd jön a cici. Kb 5 napja használjuk és most kezdenek nyugodtak lenni az éjszakák és megszűnni látszanak a görcsök is. Előtte infacolt használtunk, de sajnos az nálunk nem vált be.
2012. márc. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!