Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fenistil Junior csepp rekedtsé...

Fenistil Junior csepp rekedtségre Volt valaki ilyen helyzetben? Mennyit adott a babának? Meddig?

Figyelt kérdés
3 hónapos kislányomnak a gyerekorvos írta fel, 3*15 csepp adagban. A tájékoztatóban az szerepel, hogy max. 10 cseppet lehet 1 éves korig. A gyógyszertárban azt mondták ahány kg (7) annyi csepp, egy ismerős gyógyszerész meg azt, hogy 3*5 cseppet adjak. Édesanyám szerint 3*3-at. NA most kész vagyok....:-( Szerintem 3*5 csepp a jó adag.
2012. jan. 31. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
8 kg -os lányom 3*10 cseppet kapott
2012. jan. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem ugy mint a cataflan csepp? KG/Csepp

ha hat kilo akkor hat csepp

2012. jan. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a doktornő, a gyógyszerész, de még a védőnő is azt mondta, hogy kg/csepp. A tesóm 4 éves fia kapott 3x15 cseppet, amikor nagyon beteg volt (más körzet, más doki, ott is amíg picik voltak a gyerekek kg/csepp volt az adag. Nagyon sok, ne adj neki annyit, 3 hónapos babát ki fog ütni ennyi.
2012. jan. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2 éves, 11 kg-os lányomnak mondtott a doki 3x15 cseppet, de azt még én is sokalltam.

15 hónapos kora körül kiderült, hogy allergiás a penicillinre, akkor írt egy másik doki 3x8 cseppet rá. (csúnyán ki volt pattogva a teste...)

Szerintem ne adj 3x5-nél többet, az is bőven elég egy ilyen picinek!


Amúgy rekedtségre nekünk inkább Calcimusc ampullát szokott ajánlani a doki.

2012. jan. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :-) Maradok a 3*5-nél!
2012. jan. 31. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!