Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos anyatejes babának...

3 hónapos anyatejes babának elkezdhetek almát adni? Miket kellene tudni csinálnia mozgás terén?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
nem
2012. febr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Nem, dehogy!

Mozgás? Szépen tartani kell a fejét.

Ha hanyatt fekszik, megfogod a két kis kezét és felhúzod egy picit, akkor tartani kell a fejét.

2012. febr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tápszeres babának is 4 hótól javasolják elkezdeni a hozzátáplálást. Miért kéne egy anyatejes babának 3 hónaposan alma?
2012. febr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
nem min. várd ki a 4 hónapot!
2012. febr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Én 3,5 hósan kezdtem, a védőnő és a doktornő jóváhagyásával. Velük is egyeztess.
2012. febr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Anyatejes babánál bőven ráérsz 6 hónapos korban hozzátáplálni:)! A védőnők és orvosok nagy része sajnos teljesen figyelmen kívül hagyja pl. a WHO aktuális ajánlását, miszerint 6 hónapig ajánlatos a csecsemőt 6 hónapig kizárólag anyatejjel táplálni.
2012. febr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem szabad a 17. hét előtt hozzátáplálni. sokan írják, hogy semmi baja nem lett. JA! most nem is lesz, de egy életre el tudod intézni a gyomrát, és egy hasfájós felnőtt lesz belőle, ha most nem is teszel látszólag semmi rosszat. szerintem várj vele 5 hónapos koráig, de inkább 6, ha van tejed. mozgás terén meg szinte semmit sem kell tudnia még, csak a fejét tartani
2012. febr. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!