Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koraszülött babák mozgás és...

Koraszülött babák mozgás és értelmi fejlődése érdekelne! Ki hol tartott 4 hónaposan?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy ki hányadik hétre született milyen súllyal, és hogy mit csinált a 4 hónapos gyerkőc. Tudom, hogy minden gyerek más és más. Köszönöm.

2011. nov. 25. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Fiam 35. hétre született, 2400 g-al. 4 hónaposan mindent tudott amit ált. a 4 hónaposok. Szépen tartotta a fejét hasra fekve, játszott a játékaival, megfogta a csörgőit. Húh de nehéz már erre visszaemlékezni, pedig 2 hónapja volt.,

Most 6 hónaposan szellemi fejlődése egyáltalán nincs lemaradva, minden érdekli, felismeri a családtagokat, ismerős hangokat. Mozgásában talán annyi lemaradás, hogy nem forog annyit mint más babák, csak 1x-1x, de meg tud fordulni.


Te babád mekkora, mennyi időre született?

2011. nov. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az én babám 32. hétre született 1940g-mal. Ő hasról hátra fordul, hátról oldalig. A fogással mos ismerkedik még, ami a keze alatt van arra rámarkor és megfogja, de még nem nyúl a tárgyakért, de gondolom ez idő kérdése, a szájába tömködi a kezeit, hason kinyomja magát, forgatja a fejét.
2011. nov. 25. 18:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom ugyan időre született (39.hét), de 2 kg alatti súllyal. 4 hónaposan azokat csinálta, amit a te babád is. Most 8 hónapos, már ügyesen gurul, még nem ült fel és a kúszással se nagyon törődik. Viszont nagyon ügyes a kis keze, olyan dolgokat is csinál vele, amit általában később szoktak a babák.
2011. nov. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk 28 hétre született 1190 grammal. 4 hónaposan gyönyörűen, hosszan tartotta a fejét. 6 hónaposan már átfordult oda-vissza, most 8 hónaposan kezdett mászni :)
2012. jan. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!