Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinál 6 hós babátok...

Mit csinál 6 hós babátok mozgásba mit eszik és mennyit alszik egy nap?

Figyelt kérdés
Az én kislányom 6 és fél hós 5és fél hós kora óta saját magától ül fel és a járókába feláll eszik zöldségeket gyümölcsöt persze kevés mennyiségben 4 hósan kezdtük a hozzátáplálást mert sajnos tápszeres csak azért kérdem hogy a ti babátok mennyit és mit mozog mert a védőnő meg a dokinéni nem akarja elhinni és amikor levideóztam alig hittek a szemüknek
2012. jan. 18. 09:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja még mielött valaki rosszindulatúságból irna akkor ezt nem dicsekvésként tettem ki egyébként az én lányom napo 2 órát alszik
2012. jan. 18. 09:25
 2/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon ügyes! Az én babám most lesz 6 hós. Ő forog hátról hasra és vissza(ez még nem mindig jön össze), körbe-körbe "kúszik", előre még nem halad. Szeret üldögélni és álldogálni az ölemben (persze nem hagyom sokat), amúgy állandóan állni akar, folyton kilöki magát. Mi is 4 hósan kezdtük a hozzátáplálást, de nem siettünk, még nem eszik túl sok mindent. Alma,barack, banán (tegnap óta), répa,sütőtök,krumpli. Tejpépet is szereti. Glutént bevezettük, husit még nem evett. Ő is tápszeres. Jó alvókája van, éjjel 10 órát alszik egyhuzamban. Nappal 3-4 alkalommal is alszik. Változó, hogy hányszor-mennyit, de átlagban szerintem nappal alszik olyan 4 órát.
2012. jan. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
akkor nagy szerencséd van a babóddal sajnos mi csak 2 órát alszunk nappal este pedig 9 től regel 7-8 ig :( aludhatna többet is mert én mire elrendezek este minden addigra ott van éjfél mire ágyba kerülök :( hozzátáplálásba nekünk már mennem az alma banán őszibarack sárgabarack gesztenyét most adtam neki először sütőtök sárgarépa krumpli tejpépek és tegnap kapott először huskóstolót és hát ugyan olyan mint apukája imádja a husit vegyes zöldfőzléket még nagyon szereti de mire végigeszi az étlapot elmegy egy hét ) a tízórait az ebédet és az uzsit váltotuk ki 2 szer kap tápit reggel és este és az uzsi az mindig tejpép vagy vegyes gyümis vagy banános de a dokinő mondta hogy a 3 szori tejes dolgok maradjanak meg még egy darabig jövö héten kéne bevezetni a tejtermékeket mint krémtúró joghurt de még várni szeretnék vele
2012. jan. 18. 09:32
 4/7 anonim ***** válasza:

6,5 hónapos. Hátról hasra és vissza fordul. Körbe-körbe kúszik magán, ill. hátrafelé :) Előre is sikerül néha-néha picikét haladnia.


Ülni még nem tud.


Nagyon élénk, érdeklődő, szépen lefoglalja magát a játékokkal a szőnyegen.


Napközben csak 10-20 perceket alszik az evések között, éjszaka viszont nem kel fel, kb este 9-től max reggel 7-ig alszik.:)

2012. jan. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Oda-vissza forog és pár cm-t halad előre. A kezét ügyesen használja, állandóan ülni akar, de még nem tud.

Napközben kb 3x fél-1órát alszik, éjszaka megszakításokkal 11 órát.

Amit már eszik: alma, őszi, sütőtök, keksz, krumpli, répa, szilva, rizs, banán, tejpép, cékla, ma kap először husit és a tízórai ki van váltva. Egyébként anyatejes baba.

2012. jan. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A lanyom nagyon koran kezdett mindent mint a tied, o sem aludt nappal,viszont enni is alig evett. Fiam 7 honapos forgog hatrol hasra es forditva, korbe korbe forog, kuszik, tegnap bujt ki az elso foga, ulni ha felultetem tamasz nelkul is szepen ul de nem tud magatol felulni meg csak felig.. sokat eszik, kis dundi..tapszeres os is 4 honapos kora ota, husit csirkemellet eszik mar egy honapja zoldsegpeppel,banant, tejpepet is eszik.(almat nem szereti) Nagyon sokat mozog, egyfolytaba menne (lepeget ha fogjuk), most kezdett egy-ket szodarabot mondani pl da da, ta ta..
2012. jan. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az edigi válaszokat :) akkor mindenkinek a babája hasonlóan fejlődik mint az enyém :) sok boldogságot minden anyukának és sok sok örömöt a picikbe :)
2012. jan. 18. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!