Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudnék most venni gumi...

Hol tudnék most venni gumi klumpapapucsot a 22 hónapos kisfiamnak?

Figyelt kérdés

Kínaiban már néztem, az volt ráírva, hogy 22-23-as, de óriási volt, nem volt kisebb, pedig egyébként ekkora a lába. Megyünk fürdőbe és szüksége lenne egy papucsra. Van valakinek valami ötlete? Budapest jöhet szóba.

Köszönöm.


2012. febr. 15. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
deichmannba láttam valamelyik nap, és elég jó árban (de pontosan nem emlékszem mennyi volt).
2012. febr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Pont ezt az utat jártam végig én is az elmúlt héten, csak kislánynak 23-as méretben. A Deichmannban láttam Hello Kittyst, az volt az első hely ahova mentünk, tök drága volt, ha jól emlékszem 3000 Ft fölött, ezért nem vettem meg, ráadásul én nem szeretem az ennyire divat cuccokat. Fiúsat nem is láttam, legalább is nem emlékszem rá. A kínaiban sima gumipapucs van ekkora méretben, de abban nem tud menni a lányom. Végül a Brendonban vettünk megint úszócipőt, ez volt neki korábban is, csak ezzel az a baj, hogy vizes marad és nagyon nehezen szárad. Pont ezért kerestem habklumpát, de nincs. Ja, a Brendonban volt Cross habklumpa 7-8 ezerért:(

Mi ezt vettük, ebbe legalább be is tud menni a medencébe is, mert amilyen a lányom, mindig ledarálja a bőrét ha mezítláb van és mindig kirohangál a vízből, ott meg elcsúszik. Ez mindenre jó, szárazra és vízre egyaránt.

[link]

MI a rózsaszínt vettük.

Van sima gumiszandál is, a lányomnak sajnos a csattnál sebesre törte a lábát tavaly:(

2012. febr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Deichmann, Jello, Humanic, vagy nézz körül másik kínaiban.
2012. febr. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
mi is a kínaiban vettük 1000ft volt
2012. febr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én kis városban lakok 6 kínai van kb.És mindben lehet kapni már 18 astól....Nézz körül más kínaikban is Nekünk van 20-26ig már minden színben
2012. febr. 16. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
tescoban 1490ft
2012. febr. 16. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nyáron vettem a piacon mintás,nem az a mesefigurás és 400 ft volt.Bánom is hogy nem vettem nagyobbat is,mert ezt lassan kinövi a kisfiam.De amúgy a számokra nincs mit adni.21 hónapos és most hord 24-est.E.
2012. febr. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Épp tegnap néztem a Deichmannban, mert a lányom is kinőtte és gyakran járunk uszodába. Ott gyakorlatilag mindig kapsz.
2012. febr. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Brendonban általában van crocs,mi mindig olyat veszünk,nagyon jó!
2012. febr. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok választ!

Holnap elmegyünk és veszünk egyet, addig haza sem jövünk! :)) Azt hiszem, hogy először a Deichmannban nézzük meg, ha ott nem lesz, akkor Tesco, Humanic, Brendon..., amiket javasoltatok.

Eddig két kínaiban néztem, bundás volt, de ugye azt ki lehet belőle venni, gondolom elfogytak a kisebbek és abból már nem hoznak a nyáiakból pedig még nem hoznak.

Nem szeretnék a Crocs-ért 8 ezer forintot kiadni, de a férjem már mondta, hogy ha nem lesz más, akkor megvesszük azt.

Még egyszer köszönöm mindenkinek!

2012. febr. 16. 10:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!