Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A nagyszülőnek kellene tudnia,...

A nagyszülőnek kellene tudnia, hogy miért sír az újszülött baba? Ilyenkor mi a helyes tanács?

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 11:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést. Nagyszülő vagy és tanácsot akarsz adni, vagy anyuka vagy és a nagyszülő folyton beleszól hogy miért sír a baba.

Egyébként nem kell tudnia, még az anyukának sem. Mikor miért... Ő még csak így tudja kifejezni az érzéseit. Majd belerázódik a baba is és az anyuka is.

2012. febr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én anyuka vagyok, és mégsem mindig tudom. Ha sír, végigpróbálgatunk ezt-azt, aztán ha abbahagyja, kitaláltuk, miért sírt :)
2012. febr. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Anyuka vagyok,nehezen tudom megemészteni,amiért nem mondta meg miért sírhat a babánk.Az igaz,hogy mondta kérdezzük meg a dr.nőt vagy a védőnőt,mert minden baba más.De mi az,hogy egy nagyszülő nem tudja,csak találgatja?
2012. febr. 16. 12:01
 4/11 krisztivan ***** válasza:
100%

Mi az hogy egy anyuka nem tudja csak találgatja hogy miért sír a gyermeke??!!

Ezt ugye te sem gondoltad komolyan a nagyszülőről?:-))

2012. febr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom,abban igaza van-e,hogy rosszat nem akar mondani,ezt-azt megpróbáltunk,mondta,hogy etessem meg, én azt mondtam,hogy kivárom az időt.Lehet,hogy akkor,abban igaza volt, mert miután szopott,tisztába tettük, el is aludt.Ő elmondta az ő verzióját,hogy olyankor mit csinált, aztán rájöttem,igaza volt, csak nem mondtam meg neki,mert beakartam tartani az időpontot!Szabad ezért haragudnom rá?
2012. febr. 16. 12:33
 6/11 anonim ***** válasza:
Úristen,nálad valami nem klappol...
2012. febr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hű, valami tényleg nagyon eltévelyedett a fejedben, ne haragudj.



Mi a fészkesnek kéne tudnia egy nagyszülőnek, hogy a TE gyereked miért sír? Nem értelek, de a magyarázatod is rettentő zagyva.

2012. febr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jézus, ezt ugye te sem gondolod komolyan? és még neked áll feljebb? ki gyereke, a tiéd vagy az övé? szegény nagyi, én sajnálom, komolyan, izgalmas időszak elé néz :S
2012. febr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Te kb 16 éves vagy...Ha tévedtem, elnézést! Nem, a nagyszülőnek nincs olyan különleges képessége, amitől tudná, hogy az újszülött unokája miért sír! Viszont az anyukának van olyan különleges képessége, hogy megszoptatja az újszülött babáját, ha éhes, elringatja, ha nyugtalan vagy álmos, halkan énekel neki, és a kisbaba ezektől bizony szépen elalszik!:)
2012. febr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ezt most én sem értem. Mármint a probléma lényegét.
2012. febr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!