Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ruhát adnál újszülött...

Milyen ruhát adnál újszülött babádra 25 fokos lakásban?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 13:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nálunk kb. annyi volt. Volt rajta egy body, meg egy rugi!
2012. febr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

ujjatlan body, hosszú ujjú rugi


ujjas body, ujjatlan rugi


ha fázós, akkor rá egy kisplédet

2012. febr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

hosszu újjú bady, nadrág, zokni


vagy rövid újju body, rá rugi....rövid újjut én semmi féle képen nem adnék még rá!


Ilyenkor még nem jó a hőháztartásuk, jobb őket rendesen felöltöztetni....

figyeld azért mindíg hogy nincs-e nagyon melege, akkor kicsit lejebb lehet öltöztetmi....

2012. febr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi bodyt, és rugit adtunk rá, de állandóan melege volt. Amióta csak rugiban van jobban érzi magát. nálunk is 25-26 fok van a házban.
2012. febr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%

A 25 fokot azonnal megszüntetném, mert csak kiszárad a baba nyálkahártyája és az sokkal rosszabb neki.


majd ha maximum 23 fok van akkor adnék rá hosszúujju bodyt, rugit, és betakarnám takaróval, ha kell meleg palackot tennék mellé.


25 fok túl sok. vegyél vissza.

2012. febr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

body+rugi, az én lányom elég fázós amikor hazahoztuk a kórházból 1-2 hétig alvózsákot is adtam rá sokszor (és a kiságyban pléddel és paplannal is betakartam). De nálunk sosem volt 21-22 foknál több a lakásban (védőnő tanácsára) sőt éjszakára csak 20 fok... mi csak fürdetéshez fűtöttük fel a helységet 25-26 fokosra.

Már két és fél hónapos a kismanóm, még mindíg body és rugi van rajta legtöbbször, de általában kap pluszban egy meleg zoknit vagy kis benti cipőcskét, és esetleg egy vékony kardigánt (neki már kényelmetlen lenne napközben a alvózsák mert folyton jár keze-lába)...

2012. febr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

hát nem hiszem hogy a 25 fok rossz lenne a babának...a szülészeten sokkal melegebb környezetben tartják őket....


de ez csak az én véleményem....

2012. febr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
hosszú ujjú body+rugi, ha fázós akkor + kis zokni
2012. febr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi minden eddigi választ!

Sajnos nem tudom szabályozni a hőmérsékletet, távhő van nálunk...

Rövid ujjú bodyt, hosszú ujjú rugit (nem az a vastag plüss, hanem pamut) adtam rá, és egy vékony pléddel takartam be.

2012. febr. 6. 13:39
 10/14 anonim ***** válasza:
szerintem ez így teljesen jó!!!
2012. febr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!