Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár napos baba száraz bőrére...

Pár napos baba száraz bőrére A vitaminos olaj?

Figyelt kérdés
A csecsemősök azt mondták a kórházban, hogy vegyek A vitaminos olajat a babám bőrére, és azzal kenjem.A gyógyszertárban kaptam is, de a dobozon annyi van, hogy mennyit kell naponta adni belsőleg.Külsőleg nem írnak semmit.Ez ugyanaz az olaj lehet? Vagy van másik amit külsőleg lehet alkalmazni?
2012. febr. 16. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:

furcsa, az a vitaminos olaj elméletileg gyógyszertári kis üvegcsében van és nincs hozzá használati.


vattára tegyél, kend be vékonyan vele a babád bőrét.

engem kiráz a hideg az olajtól, én zsírozó gyógyszertári krémmel kentem a babám bőrét, kb. 3-4 nap alatt szépen helyre is jött :) dokinéni felírta, így kb. 40Ft-ot fizettem :)

2012. febr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sem olajoznék, gyógyszertári testápoló tökéletes, szuperül felszívódik. Nekem is téi a fiam, és a fűtési szezon végéig minden fürdetéskor testápolóztam.
2012. febr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk az "alapkészletben", amit a doki összeírt (K-vitamin, D-vitamin, alkohol stb...) benne volt az A-vitaminos olaj is, gyógyszertári. Én is azzal kenegettem a lábát (nekem is ezt mondták), a fiamnak csak az hámlott egy picit. De ez természetes szülés után és elmúlik elég gyorsan.

Nekünk a fürdetést is úgy mutatta a védőnő, hogy a hajlatokat be kell vele kenni, én akkor kentem a lábát is. Vattakorongra rá, áttöröltem és kész.

2012. febr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!