Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit és mit eszik 21...

Xabó kérdése:

Mennyit és mit eszik 21 hónapos babátok egy nap?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam nem akar enni.Rendes ételt nem akar enni csak krémtúrót,nasit,tejszeletet stb,semmi húst,főzeléket stb.Tápszert eszik este,meg a sültkrumplit imádja.
2012. febr. 16. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Szia!20 hós a kislányom.Reggeli 8-9 körül:Vajas kenyér,péksüti,májkrémes kenyér,trapista sajt,fornetti,mikor mit veszek.12-kor ebéd,hát ez is változó,paprikás krumpli,főzelékek,levesek,tészták végülis minden evő a kislányom,uzsira szintén mikor mit van,hogy lemegyünk a mekibe vagy valami kenyér.Este 7-8 között van vacsi itt vagy az ebédet eszi vagy pizza vagy valamilyen kenyér.Evések között még szopik amikor akar és persze eszik joghurtot,tejszeletet minden ilyesmit.Szerencsére nagyon jó az étvágya!:D89cm és 13 kg.


Anett

2012. febr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elrontottad a táplálást. Mondjuk az első válaszoló is tuti, mekis kaja meg szoptatás egy napon sem említeném ennyi idősen.

De hogy válaszoljak is:

8-9 : 1 dl tej, kenyér, felvágott

12 : hús+ rizs vagy krumpli, főzelékek, krémlevesek

16 körül szendvics, péksütemény

19 körül ami ebédről marad vagy tejpép

Közben eszik almát, banánt, mandarint, túrórudit, joghurtot, kölesgolyót.

2012. febr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az én fiam 86 cm és 12kg.Lehet,hogy elrontottam az etetést a kezdetektől,de továbbra is próbálkozom,remélem lassan megjön az étvágya.Köszi a válaszokat.
2012. febr. 17. 08:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 27-én lesz 21 hónapos.5- fél 6-körül kakaó (korán kelő), 8-9 óra: reggeli (vajas kenyér,májkrémes kenyér,néha péksütemény,persze ez jobban megy:),joghurt) Fél 10 körül alszik 11-ig kb.Délben ebéd: amit éppen főzök.A tésztás kaját nem szereti.(túrós laska,grízes,nudli,szilvásgombóc) Délután gyümölcsök.Megy a hűtőhöz és mutatja,hogy mit kér.Napközben eszik kekszet,kukit, ropit. 6 óra körül kapja a kakaót és utána eszik amit mi,vagy amit kér.A csokit,édességet az evés után add,mert elveszi az étvágyát.Ilyen gond volt nálunk is.

Az én kisfiam a tésztaféléket nem szereti,meg az ilyen zöld zöldségeket.(brokkoli,sóska,...) De mindent megeszik azonkívűl.Jó evő.14,5 kg és 90 cm.E.

2012. febr. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Kedves második!Mi a bajod a szoptatással?Irigykedsz?Lehet is!:D A meki se rosszabb,minta sok génkezelt zöldség!Tudod én nem burokban nevelem a gyerekeimet.Képzeld makk egészségesek max. télen szoktak megfázva lenni ami kb.2-3 napig tart!Otthon kötekedj ne itt éld ki magad!Nem hiszem,hogy te sokkal jobban etenéd a gyerekedet,mint bárki más!
2012. febr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó én kérek elnézést neked van igazad :)))))
2012. febr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!