Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom most 3,5 hónapos....

Sz.mse kérdése:

A kislányom most 3,5 hónapos. Lassan már egy bő hónapja látom rajta hogy erősen nyáladzik, állandóan a két öklét rágná. Ez lehet a fogzás tünete?

Figyelt kérdés

Ugyanakkor arra is kiváncsi lennék, hogy két napja azt vettem észre kicsit nyűgösebb mint máskor, ma 38-as volt a testhőmérséklete déleleőtt , délután is mindkétszer kapott germicid kúpot, illetve már az öklét sem meri a szájába tenni gondolom mert fáj neki.

Arra lennék kíváncsi, ha ez a fogának a tünete akkor kb mikor várható hogy ki is bújik? Ugyanakkor próbáltam kitapogatni az ínyénél hol jön a foga és mint ahogy lehet olvasni hogy alul középen én inkább alul és hátul érzem hogy eléggé kemény már az ínye és mintha kis hullámot is éreznék benne?

s talán még annyit hogy máskor olyan két naponta kakál, ezzel szemben a tegnap kétszer és ma estére ismét egyszer.


2012. febr. 16. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 2 hónaposan már nyáladzott, vártuk a fogát, de hiába, már 5 hónapos és csak érződik, hogy picit horzsol a kis fogrece, de még nincs kinn. Szerintem próbáld enyhíteni valamilyen hsitő zseléel a foginját, de nem biztos, hogy ez már fogzás.
2012. febr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem is a foga, de nem biztos, hogy mindjárt kibújik.

eltarthat egy darabig, nálunk pont nem tartott sokáig 4 hónaposan 3 foga jött egyszerre, most 14 hónapos és 15 foga van. szeritem, ha a 38 fok a végbélben volt, még ne adj semmit,csak ha felmegy, ő is tud tiltakozni a láz ellen, persze nem szabad hagyni sokáig. én csak egyszer adtam neki germicidet nem jött be, én baby paracetamolt adok neki azóta is a fogára 3 hónapos kortól adható és nekünk 10 perc múlva megnyugtatja és finom epres ráadásul. hát sok sikert a fogakhoz.

2012. febr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is már 1,5 hósan nyáladzott,és tömte az öklét 2 hósan. Egyszerűen felfedezte a kezét,nem éhes volt és nem fogzott. 4 hósan már mindent beszereztem,ami a fogzáshoz kell( híg széklete volt,étvágytalan volt,magasabb testhő), , de egyre kevesebb lett a nyála,és még most 8 hósan sincs egy darab fogunk sem. :) Hát ez van...Már többször produkálta a tüneteket,de mindig vaklárma volt.
2012. febr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. Hozzáteszem, egész nap rág,mindegy mi kerül a keze ügyébe. :)
2012. febr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia!az én fiam 3 hónaposan kezdett nyáladzani,aztán 4 hónapos korára brutálissá vállt napi 3-4 kombi csere volt a a nyál miatt!az inye bedagadt és dugdosta a kiskezét a szájába!tudod mikor lett fogacska??8 hónaposan:)aztán most 9 hónapos a nyálzás maradt most négy foga van:)
2012. febr. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!