Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bioptron lámpára érdemes...

Bioptron lámpára érdemes beruházni? Használt már valamelyikőtök ilyen lámpát? Babám ekcémájára szeretném megvenni.

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a gátsebemre, az aranyeremre, fogamra, herpeszemre, izomfájdalmakra, ill. műtéti hegre használtam és használom. Azt nem tudom kisbabának szabad e ill. ha igen akkor mennyi idős kortól. Tehát beruházni mindenképpen érdemes csak nem elég a készüléket megvenni, mert kell hozzá a színskála is.
2009. jún. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nekünk hegyikristályos lámpa van(színterápiás készülék), használtam már sebeknél, náthánál, kiütésnél, meg mindenféle nyavalyára, és nagyon jó!

állítólag a bioptron lámpa is jó, mi is azt akartunk venni eredetileg, de ez nagyon jó akcióban volt akkor és emellett döntöttünk. de nem bántam meg!

az egész rokonságunk kölcsön szokta kunyerálni :)

2009. jún. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
meg kell hozzá az oxyspray is.
2009. jún. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Igen, a színskákát is meg szeretném hozzá venni. Hegyikristályom nekem is van, becsületesen használom 3 hete a babánál de nem használ, lehet, hogy hosszabb időre lenne szükség a javulásra, és ne vegyem meg a bioptront?? Köszönöm a válaszaitokat!
2009. jún. 4. 13:27
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
szia!Nekünk a biptron lámpából a középső méretű van meg!Mi nagyon szeretjük mindenre azt használjuk!Babáknál is lehet használni ekcémára is.Az én fiamnak is van ekcémája de nehezen tudom kezelni,mert csak alvás alatt lehet,és nem mindig sikerül,ráadásul forgolódik.Amúgy ekcámát kezelni oxi-spray-vel hatásos!
2009. jún. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ezt a spray-t hol lehet beszerezni? Használ a babád ekcémájára a készülék? Nem dobok ki pénzt?
2009. jún. 4. 15:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok és igen elfelejtettem írni az oxyspray-t. a Zeptertől veszem én de ahonnan te veszed ott is tutira van. Az a spray napozás utánra és égések kezelésére is nagyon jó. Én én a helyedben megvenném a készüléket!
2009. jún. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia én nagyon régóta ekcémás vagyok sajnos,nekem a gyerekkori nem múlt el ésa bioptron lámpa nálam egyáltalán nem használt:(
2009. júl. 20. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bőrrákom van!!

Az orvosok szerint kb 2 évem lehet..


Ajánljátok a biptron lámpát vagy a fényterápiát?


Őszintén, mert komolyan sajnos nincs sok vesztegetni való időm.

2009. aug. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!