Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsi-tologatás! Csak én...

Babakocsi-tologatás! Csak én vagyok ennyire béna?!

Figyelt kérdés

Kaptunk egy babakocsit, amelynek az elől lévő kerekei fixek, a hátsók bolygósítottak.

Könyörgöm, mondjátok meg, hogy lehet fix első kerekekkel kanyarodni! 3 hónapja használom, de még mindig úgy tolom azt a szerencsétlent, mint egy böszme teszkós beragadt kerekű bevásárlókocsit...

Amúgy is olyan az egész, mint egy tank, de így szinte sehová nem tudok vele elmenni, mert a hátsó bolygósított kerekekre nem tudok súlyt terhelni, mert egyből olyan érzésem van, hogy ripsz-ropsz kitörik az egész. (Tudom, át lehet fordítani a tolókart, de akkor meg a lányom üvölt, mert nem lát...)


Szóval az a kérdésem, hogy akinek hasonló babakocsija van (fix+bolygósított), az hogyan tolja?! Annyi marhaságról van fent videó a neten, babakocsi tologatás miért nincs a youtube-os tutoriál-videók között?


2012. febr. 17. 08:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekünk is hasonló volt és igen az a megoldás, hogy jó nagy ívben kanyarodsz, marha hülyén nézel majd ki, de sajna csak így megy. Akkor megkönnyebbülés volt a sportkocsi, ami megfordítható a saját tengelye körül egy ívben :) Kitartás!
2012. febr. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekünk hasonló van, csak a testvérmárkából. Nekünk le lehet venni a vázról a mózest/sportrészt, és fel lehet rakni a másik irányba is.

Ezt nem lehet?

2012. febr. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Tudom, miről beszélsz, nálunk ugyanez a helyzet. Igen, át kellene fordítani, úgy könnyű tolni. Most én is úgy tolom ahogy te, a testvérfellépő miatt. Tényleg az a megoldás, hogy nagy íveket írsz le.
2012. febr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyire rossz szerintem ad ell és vegyél másikat én is azt csináltam.Most olyan babakocsim van amit imádok.Kitartás.
2012. febr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 kíváncsicska ***** válasza:
Nekem is ilyen kocsim van csak más a neve.Én nagyon könnyen megszoktam.Most azt nem tidom elképzelni hogy mi lesz ha átfordítom a kert.A vasuti átjáróknál a gyalogosoknak felszerelt terelőn simán átmegyek vele.A hátulját irányítom.Kicsit nagyobb az ív elöl de nem vészes.Mást nem tudok mondani rá kell érezni.Az elején én is szenvedtem vele, de megszoktam.
2012. febr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!