Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek multifunkciós babakocsi...

Akinek multifunkciós babakocsija van vesz/vett nyárra egyszerű esernyőre csukható babakocsit pár ezerért vagy felesleges?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges, én nem vettem.
2012. febr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én venni fogok, mert kicsi az autónk, és a babakocsink elfoglalja az egész csomagtartót. Így viszont nem tudunk elmenni sehova sem, mert ugye azért a babakocsin kívül még ezer dolgot kell vinni pl. egy nyaralásra, vagy kirándulásra. Én rászánom azt a pár ezer forintot, viszonylag olcsón lehet már venni.
2012. febr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vettünk amikor nyaralni mentünk, mert nem fért volna el a másik a csomagtartóban. Felesleges volt, mert egyszerűen nem maradt meg benne, cipelhettük egy hétig kézben. Úgyhogy azt javaslom, akik ezért szeretnének először próbáljanak ki egy kölcsön babakocsit.
2012. febr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én nyáron szültem, tehát ezen a nyáron lesz 1 éves a kisfiam. Én már nem veszek babakocsit.

Mire jó idő lesz, majd bébitaxi, kismocival megyünk a játszótérre :)

Inkább veszek egy mei-tait, ha elfáradna, ne ölben cipeljem.

Emellett a meglévő babakocsit még használjuk majd ha kell...

2012. febr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan kocsink volt ami átalakítható sportkocsinak is.De mi vettünk,akkor a kislányom már elmúlott 1 éves.Igaz nem párezres kocsit vettünk,mert én olyat akartam ami téliesíthető is.Sokkal könnyebb vele közlekedni,kisebb,könnyebben beférek vele mindenhová.A kislányom 23hónapos de mi még babakocsizunk,és ebben jobban elfér.
2012. febr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem vettünk, szerintem is felesleges.

persze, ha a multifunkciós batárnagy, nehéz, nehezen összecsukható, akkor utazásho célszerű egy esernyőt kölcsönkérni, de amúgy nem lesz rá szükség.


én a barátnőmtől kaptam kölcsön egy esernyőre csukhatót, amit egy alkalommal használtunk, mert csak az fért be a bringa mellé a kocsinkba. Hát, utáltam tolni. Instabil, nyeklő-nyakló volt.

2012. febr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Abszolút nem nagy a babakocsi, mert nagyon könnyű (espiro air), csak gondoltam egyszerűbb kocsiba, nyaraláson egy esernyőre csukható. Kisfiam is nyáron lesz egy éves (májusi) lehet hogy akkor inkább bébitaxira költsük az árát.
2012. febr. 13. 20:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi nem gondolkoztunk rajta, de 5 hónaposan mégis vettünk egy másikat repülő út miatt, hogy egy hosszú hétvégére elutazhassunk pihenni. Sokkal jobb volt hurcolni. Igyekeztünk minél jobb minőségűt venni amellett, hogy könnyű is legyen. Féltünk, hogy ha külföldön esik szét akkor lett volna rohanás így inkább egy magasabb kategóriába fektettünk be... Jól bírta a strapát, de nekem hiányzott az itthoni. Más volt a fogása, ugyebár a súlya...időm se nagyon volt megszokni, ráadásúl más kövezetű utakon kellett tolnom. Néhányszor még elővettük, de csak extrém esetekben. Jobban szeretem a ,,nagy"ot.
2012. febr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!