Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hiába olajozod nem múlik a...

Hiába olajozod nem múlik a koszmó?

Figyelt kérdés
Kifejlesztettem egy módszert ami nagyon gyorsan és szépen letakarítja. Kell hozzá Nizoral sampon (drága de jó), baba olaj és Canesten kenőcs.3-4 órával pocsó előtt kend le a baba haját olajjal majd fürdéskor baba kefével és a Nizoral samponnal keféld le, ami nem jön le azt le tudod szedni miután megszáradt a haja, majd kend le kenöccsel véknyan és hagyd rajta másnapig! A technikát minden nap alkalmazd de a Nizorált csak egy héten 2szer,1 max 1.5 hét és eltünt a koszmó! Remélem segítettem! Nekem bevált!
2012. febr. 17. 10:51
 1/9 A kérdező kommentje:
ha segített légyszi ird meg:)
2012. febr. 17. 10:52
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem akarok kötekedni, de biztosan jó Nizoral sampon egy pár hetes csecsemőnek? plussz canesten? Nekem a babe sampon másfél-két hét alatt eltüntette, azóta is használjuk, s nem újult ki.
2012. febr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kíváncsicska ***** válasza:
Miért kell kísérletezni egy babán?DOKI és felír rá egy gyógyszertárban kikeverhető krémet.Ha a sima olaj nem viszi le.Én nem értek egyet a felesleges kísérletezéssel, főleg ha van rá kifejleszett megoldás.Le lehet pontozni de ez a véleményem
2012. febr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekunk a minden napi samponozás nem segétett. A családból van, aki az egészségugyben dolgozik és mondták, hogy ne samponozzam minden nap a haját, csak egy héten egyszer. Pár nap alatt el is tunk. A sok sampon szárítja a fejbolt. A mai napig csak heti 1x mosom meg a haját. Nyáron is csak tiszta vízzel oblítettem ki.
2012. febr. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Úgy látom itt is érvényesül a "minden gyermek más" szabály :) - első válaszoló vagyok , nekünk a minden napos hajmosás jött be...
2012. febr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én babé koszmóelleni sampont használtam, pár nap alatt el is múlt. gyógyszertárban kapható
2012. febr. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a canestent maga a védőnő ajánlotta,ő csak nem hülye.
2012. febr. 19. 17:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem is azt írta, hogy bárki is hülye, egyszerűen csak nem tartom jó ötletnek keverni a két szert... de nem szóltalak le, nem is áll szándékomban, hisz jó szándékkal írtál ide!
2012. febr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a canestent elvből nem szeretem, de az az intim topic része lenne inkább:)

Nálunk brutál volt a koszmó téma, és freziderm koszmó olajat vettem, azzal tudtuk csak rendbe hoznia babuci fejét.


ui: canestent a nődoki sem javasolja, és nem azért mert intim ápoló cucc, hanem mert konkrétan sz*r....


:)

2012. febr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!