Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek van kutyája és babája...

Akinek van kutyája és babája is, ossza meg velem, hogy mit csinált amikor a baba elkezdett mászni?

Figyelt kérdés
Persze tömblakásra gondolok! Magyar vizsla kutyusunk van, akit nagyon szeretünk! Megválásról szó sem volt!!! Arra lennék kiváncsi, hogy mennyire takarítottatok? Merthogy folyamatosan nem lehet, szőr mindig van a szőnyegen és az egész lakásban! Mi törénik ha lenyel egyet?
2009. jún. 4. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
nekünk yorkink van annak nem hullik a szőre de reggel este porszivózok és napközben legalább 3 felmosás
2009. jún. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia

hosszúszőrű kutyusunk van, nem hullik, minden reggel pórszívózás, napi 2x felmosás.

2009. jún. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy én trehány vagyok?Én csak két-három naponta mosok fel,és heti kétszer porszívózok.Inkább a kutyust tartom rendben és így sincs baja a gyereknek.Sőt,sokszor már puszit is kapott a kutyutól,ha nem figyeltünk eléggé,persze ez nem általános.Azért igyekszem őket elhatárolni,amennyire lehet.Ja,ő is yorki,és imádják egymást.
2009. jún. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

szia

mi ráccsal választottuk le a kutyus birodalmát.szerencsére már kertes házba költöztünk-de fél évig,miután a baba megszületett,mi is kis lakásban laktunk.nekünk egy nagyon ragaszkodó,kis westie-nk van.nem erőszakos,de mindig ott szeret lenni,ahol mi.régen az ágyunk alatt aludt-de még terhesen el kezdtem kiszoktatni.most már tudja,hogy a babát békén kell hagyni,bár,ahogy nő a kisfiam-szivesen játszik vele.a kérdésre visszatérve-én elég sokat takaritok,pláne,ha eső van-de nem kell domestos-háborút vivni.azért a kutyajátékkal ne játsszon a baba-és én azért,amennyire lehet,távol tartanám.akár milyen barátságos,szelid kutya-sosem lehet kapni.az én fiam-egyszer erősebben húzta meg a fülét-és odakapott-semmi baj nem lett-de nem árt az óvatosság

2009. jún. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!