Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 évesnek lehet úgy kiwit...

1 évesnek lehet úgy kiwit adni, hogy meghámozom, de a magjait benne hagyom?

Figyelt kérdés

Még 9 hónaposan kapott, akkor magok nélkül, bár úgy nem sok maradt a gyümölcsből. Most már adhatom neki simán?

(akkor semmi baja nem volt amúgy a kiwitől)


2012. febr. 18. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Annyit mondott az orvos hogy a kivi adható a legkésőbb, 2 éves kor után. Ebben biztos van valami, 2 éves 2 hónapos volt a fiam, mikor 2 kivit megevett egymás után: iszonyú hányás-hasmenés követte.
2012. febr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
en adtam az en lanyomnak 15honaposan, de semmi baja nem volt tole. Valahol olvastam, hogy 1eves kor utan ehet.
2012. febr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Babám 7 hós és én adom neki magostól... A védőnő azt mondta semmi baja nem lesz tőle, csak kikakilja a magokat... Na bummm... most próbáljon meg okos lenni az ember. Egyébként tényleg nincs tőle semmi baja.
2012. febr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi!!!

Akkor lehet megpróbálom.

2012. febr. 18. 18:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is adom az 1 évesnek és semmi baja sincs. Nem is akarok hallani azokról, hogy mit szabad, mit nem...és akkor utána lehet gondolkozni, hogy miért allergiás a gyermek. Régen is adtak a gyerekeknek és nem kellett gasztroenterológushoz járni...
2012. febr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!