Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha este meghámozom a krumplit,...

Ha este meghámozom a krumplit, vízbe rakom és be a hűtőbe, másnap este még jó lesz? Megvághatom szalmakrumplinak és süthetem, vagy már "fonnyadt" lesz? :S

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Nem lesz fonnyadt,csak megfeketedik.
2011. dec. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Ha mindenáron meg akarod hámozni és vízbe tenni, majd a hűtőbe, tegyél bele egy kis citromlevet. Megvédi az elszineződéstől.
2011. dec. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem víz alatt nem lesz semmi baja 12 óra múlva .
2011. dec. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12 óra ? , az-az 24 óra
2011. dec. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A vízben sok vízoldható anyag elég mélyen kioldódik belőle.Lezárt zacskóban teletéve marad meg a legjobban. Az oxigéntől feketedik meg amúgy.
2011. dec. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Semmi baja nem lesz. teljesen jólesz úgy. Viszont ha lehet, inkább egészben rakd el, és másnap vágd fel.
2011. dec. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

így van, egészben és a víz lepje el.másnap vágd fel, hasábra, és konyharuhán szárítsd le. utána sütheted.

nem fog megfeketedni.

2011. dec. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem talán még jó lesz. De minek pucolod meg egy egész nappal előbb?
2011. dec. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hűtőből kivéve hideg lesz, lehűti az olajat, mikor beleteszed, ha vízben ázik egy napot, megszívja magát, tehát a vizes krumpli a hideg olajban nem sülni fog, hanem főni. És mondjon bárki amit akar, 40 éve főzök, és nem szoktam hülyeséget írni. Amúgy, míg felmelegszik az olaj, addig éppen meghámozol egy adagra való krumplit.(és meleg vízben mosd meg, mielőtt szárazra törlöd.)
2011. dec. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
és a mirelit hasábburgonyával mi a helyzet:)))az nem hűti le az olajat ?
2011. dec. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!