Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős koráig használja...

Mennyi idős koráig használja egy baba az ugrálós hintát? Ha lábra áll akkor már nem vagy azért bele lehet tenni akkor is?

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
kislányom 1 éves ,még csak a kanapé mentén járkál,én beleszoktam még rakni,nagyon élvezi,az én hintám 12kg ot bír kislányom 9600g ugyhogy még használjuk:).Szerintem ez sullyfüggő kérdés és nem az hogy áll,jár,vagy nem.Ha szereti rakd bele nyugodtan:)
2012. febr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
11 hónaposan önállóan elindult a babám, utána már nem lehetett beletenni, mert neki akkor nagyobb öröm volt, hogy sétálgat. :) De amíg csak állni tudott, addig még jó volt. Mondjuk ő 1 éves korára kb. 12 kg volt, úgyhogy a súlya miatt sem tudtuk volna sokkal tovább használni.
2012. febr. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még csak most akarunk venni neki. A kislányom 9 hónapos, még csak kúszni tud és a súlya is csak 6 kiló. Olyat néztünk mi is ami 12 kilóig jó. Kúszni nagyon tud (1 hónapja) és szeret is, de kipróbáltuk egy ismerősnél és nagyon tetszett neki. Kérdés hogy ha feláll akkor akarja-e még használni. De szerintem az még kicsit odébb van :) Köszi a válaszokat, és várom a további tapasztalatokat
2012. febr. 19. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!