Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki használja a Viborcol...

Van aki használja a Viborcol homeopátiás végbélkúpot? Tapasztalatok? Tényleg rá szokhat a baba?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon bevált, mostanában sűrűn kapja a fiam!
2010. nov. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az hogy hozzászokhat e sajnos nem tudom. mi kétszer adtuk neki. egyszer hatástalan volt,másodjára oltás után kapta, egy napig kiütötte a 4 hónapos lányomat. most jön a foga, gondolkodom hogy adja e neki egy felet, éjszaka hajnal egyig volt fent.szerintem ha olykor adod neki nem lesz baj vele.
2010. nov. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,

Azt nem tudom, rászokhat-e, szerintem nem, mert ez jobbára csak valami kamilla-kivonat, ha jól tudom, Mi eddig kb 6-8x adtunk neki egy év alatt, mindegyik esetben a beadás után 10-30 percen belül aludt, szóval nálunk bevált.

2010. nov. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 R. Zita ***** válasza:
Szia! Mi pár napja adjuk az egyéves fiunknak, éjjel sokszor kelt, fent volt néha félórákat, és a foga is jön szerintem. Amióta kapja, SOKKAL jobbak az éjszakák. Egyébként sokféle homeobogyót kipróbáltunk előtte, egyik sem működött. Ez viszont bejött!
2010. nov. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

11.19-es vagyok.


kedves utolsó két válaszoló. igaz hogy egy fél kúp elég a babának? a lányomnak is fogzása van, tegnap enni sem akart csak 6 óra elteltével (3 órnánként szokott) és fent van mindig éjfélekig. aztán másnap megy az alvás délelőtt és kezdődik minden előlről.

arra gondoltam hogy adnék neki ma én is kúpot, mert így én sem bírom lassan. köszönöm, bocs az offért :)

2010. nov. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én ha adok egészet szoktam. Én is úgy vettem észre h jobbakat alszik tőle, de félek h rászokik és anélkül már nem is fog aludni.... Amúgy már van 2fogacskája, de jön a többi és elég nehezen alszik vagy csak félórákat napközben, éjjel meg kétszer kel. 5hós.
2010. nov. 30. 12:44
 7/7 anonim ***** válasza:

az én lányom kapja néha, és használ!

elvileg nem tud rászokni.....azt mondják, hogy semmilyen homeopátiás szerre nem szokik rá a szervezet, de kúraszerűen kell használni

2010. nov. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!