Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire jó a mászóhenger? Hogyan...

Mire jó a mászóhenger? Hogyan használja a baba? Mennyi idős babák ideális játéka?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom,melyikre gondolsz,az alagútra e,vagy arra ami csörög és gurítani kell előtte.Mindkettő kedvenc játékunk,utóbbi mozgásfejlesztő,szerették rugdosni,kergetni,ki akarták venni a golyókat belőle.Sajnos a fokozott igénybevételtől hamar kilyukadt.A mászó alagútban meg kotornak,kukucsolnak,bújócskáznak,kuckóznak,szintén nagy ász.Bátran ajánlom mindkettő megvételét,jó buli és hasznos is.
2011. jan. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A gurítósra gondolok ha jól láttam felfújhatósak ezek talán :)

Lényegében arra lennék kíváncsi hogy hogyan használják a babák és miként segíti a mászást..Ráfekszik a baba vagy csak lökdösi és a gurulással ösztönzi arra hogy kövesse?

Vagy hogy mekkora?

8 hós fiamat szeretném mászásra ösztönözni mert 2 hónapja kúszik ezerrel illetve mostanában kedvenc elfoglaltsága az ácsorgás és kapaszkodás..de a mászásnak halovány jelét sem látjuk csak néha hintázik négykézláb...

2011. jan. 5. 21:41
 3/5 anonim ***** válasza:
A hintázás,"kutyázás" a mászás előjele,ne aggódj,nemsokára csinálni fogja,az egyensúlyt(is) próbálgatja ilyenkor.A hengerrel mindent csinálnak,amit csak lehetséges,legalábbis az enyémek.Birkóztak vele,ráfeküdtek,hanyatt feküdtek,és úgy rúgdosták,és persze gurították,vagy én nekik,csörgött benne a golyó,és próbálták utolérni,vmelyik zenél is.Sokféleképpen kihasználható.Csak vmi jobb minőségűt vegyél,hogy tartós legyen.Én azért az alagutat is ajánlom,csalogasd az egyik végéről,kukucsoljatok,vagy gurítsd előtte a labdát,sok mód van a figyelme felkeltésére,és a mozgás ösztönzésére.én anno mászó pozícióba is raktam őket,vagyis "elrendeztem" maguk alá a lábukat,elemeltem őket a földtől,irtó későn kezdtek el mászni.. Amúgy meg,bármit is csinálsz szerintem ő úgyis akkor fogja elkezdeni,amikor készen áll rá:)
2011. jan. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja,és olyan 40 cm hosszú,20 cm átmérőjű.
2011. jan. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kisfiam ugyan ezt csinálta, 2 hete mászik, 6.-án tölti a 9 hónapot. a mászóhengerre nagy ívben tojik, naki nyomta az arcát az egyik végéről, ln meg a másikról, és jóízűt kacagott. erre használja...lehet majd később...:)
2011. jan. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!