Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Bergon Dimension 2DX kocsina...

A Bergon Dimension 2DX kocsinak mekkorák a méretei?

Figyelt kérdés
A fekvőfelület is érdekelne, és a súlya is. Tudom, hogy nehéz, de tudni szeretném pontosan.
2012. febr. 19. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:

13 kg.

De a fekvőfelület széles és mély. Kényelmesnek néz ki. Én pont a súlya és a méretei miatt nem kedvelem. Az autó csomagtartójába (renault Clio) épp befér, nagyon nehezen lehet rázárni az ajtót.

2012. febr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az újszülött előrésszel 39*90 cm-t mértem fekvőfelületnek.Súlyt nem mértem soha,de 13 kg van mindenhol írva.A nagysága előny és hátrány is,mert nekünk egy combi autóba egy nagy bevásárlás nem fért be mellé,de 9 hós 11 kg-s kisfiam télen overálba még simán belefért.Valamit,valamiért...
2012. febr. 20. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!