Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek van Bergon 2dx dimension...

Kinek van Bergon 2dx dimension babakocsija?

Figyelt kérdés
Megvagytok vele elégedve?Ilyet vettünk,de nemtudom nyáron nem nagyon meleg nekik?Aug.-ba fogok szülni.Minden pozitív/negatív dolog érdekelne a kocsiról:)Köszönöm!(36h)
2010. júl. 15. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Pont most tettem fel én is egy kérdést róla,eladjam-e nem-e???

Na mindegy,nekünk ez van.Nem tudom hol laksz,cipelni nem lehet még egy lépcsőfokot se,mert olyan nehéz.Mi falun lakunk,minden körülmények között simán elment,múlt héten még a szöllőbe is feltoltuk a sorok között:)))Na mindegy.kisfiam júliusi 40 fokba se volt melege benne.imádom a nagy kosarát,állandóan pupig van nekünk.egyetlen egy hibája lesz majd neki,télen a hóba a bolygó kerek be fog kötni,azon a kis részen aminél fékezhető.Folyamatosan rugdostam út közben,HA NEM volt eltolva a hó.ahol elvolt,nem volt gond vele:(((Remekül téliesíthető és hatalmas nagy.könnyen irányítható,bár ha megfordítod a tolókart és a bolygó kerekek vannak elől,gyakorolni kell vele,de tanulható.(inkább furcsa a fix első kerekek után)Nálunk sokaknak van sima bergonja.Semmi mást nem láttam,mint minden kanyarba,fordulónál,emelik az egész kocsit.Én meg helybe megfordultam vele simán.Tényleg nagyon szeretem,de most már 3 az 1-ben vennék.Sokkal olcsóbban jöttem volna ki.Mi nemrég vettünk mellé egy esernyő kocsit,mert ez mellé sok minden még a mi kombi kocsinkba sem fér be:((

összességébe pozitív,de mint minden babakocsi,ez sem tökéletes.jó babázást,könnyű szülést,ha van még kérdésed szívesen válaszolok rá.

2010. júl. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:)Városban lakunk,panel,de a pincében lesz a kocsi,nem hozzuk fel-le.Igen,nehéz,13kg ha jól emlékszem:)De így emelgetni nem nagyon kellesz,busszal is csak akkor megyek ha lesz velem valaki,de amúgy nemfogok busszal menni,mert nem kell szerencsére.Pedig ez a bolygókerék nemis az a kicsi mint ami szokott lenni,hanem a nagyobb,és ígyis elakadt?Nagyon tetszik nekem is amúgy,azt észrevettem hogy kcsit fura úgy tolna ha megfordítom a tolókart,mondjuk csak szobába próbáltam még,de majdcsak hozzászokunk:) Kocsiba befér,igaz sokminden már nemfér el mellette:)De az jó akkor ha nyáron se fog megfőni benne.
2010. júl. 15. 17:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok,nem a bolygókerék mérete miatt akad el a hóban,az teljesen jó,hanem látod azt a kis felfüggesztő részt,nagyon kicsi hely a kerék és az között,oda szorul be sajnos a hó:)))Ha benne lesz a baba,teljesen más lesz a súly miatt tologatni,könnyebb.

Nem fogsz csalódni benne szerintem,télen lábzsákkal,takaróval is belefért a 9 kg-os kisfiam,nyáron pedig nagyokat aludt a teraszon benne:))))

2010. júl. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ja értem,azt nem is figyeltem még így meg:)igen,jó nagy szerencsére belül is,nekem is fiam lesz,és nem kicsi azt mondják,de majd elválik:)De biztos kényelmes lesz neki.Köszönöm mégegyszer:)
2010. júl. 15. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!