Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bergon Dimension babakocsit...

Bergon Dimension babakocsit akarok venni. Szeretitek a Bergon nagy kerekeit? Jó dolog hogy ekkora?

Figyelt kérdés
A többi dologban tökéletesen megfelel, de mikor megláttam élőben meglepődtem hogy milyen nagy kerekei vannak. Ami nem baj, mert legalább nem fog elakadni mindenhol és télen (okt-ben szülök) a hóban sem fog elakadni. Mi a véleményetek?
2009. jún. 9. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagy kerekű Bergon babakocsink volt/van. nagyon szeretem és nem volt vele próblémánk!
2009. jún. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon nehéz volt a Bergon csomó helyre épp hogy befértem csak mindig centizgetni kellett vele, és az autóba se nagyon fért be.

Ha csak nagy sétákra használod, esetleg nem nagyvárosban élsz és nem kell bkv-znod vele, akkor jó, mert tipikusan olyan jó meleg, kényelmes mélykocsi amit egy anya szeretne a kis újszülöttjének :)

Barátnőm kistelepülésen él, nagyon ritkán mennek autóval és főleg nagy sétákra fogja használni (októberben szül).Így ők is ilyet vesznek :)

Azért arra figyelj esetleg hogy a Bergonnak is van bolygósítható kerekű változata habosított gumi kerekű változata és az a nagy felfújható gumis is. Ez utóbbi a legnehezebb és legkevésbé irányítható szóval ha elfogadod, inkább ne ezt válaszd.

Én is októberre várom a másodikomat :) de nem fogok már ilyen nagy böhöm kocsit venni, egyszerüen nem illik az életformánkhoz :((

2009. jún. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pesten élek, bkv-zni nem fogok, autóval megyünk, ami kombi így bele fog férni a babakocsi. Nagyon kis üzletekbe se szoktam menni, ha vásárolunk akkor általában Auchan vagy interspár esetleg Metró. De a legfontosabb hogy a babám kényelmesen elférjen benne és nem csak most télen hanem jövöre is amikor már 1-másfél éves lesz.

A kereke amit kinéztem olyan hogy bolygósítható és fixálható is így nem kell eldönteni melyiket vegyem :)

Remélem beválik.


Ha van még tapasztalat, szívesen meghallgatom ha megosztjátok velem!


Szép Napot!

2009. jún. 9. 16:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk egy 4 éves Bergonunk van. Nagy , tágas, így nagyon kényelmes a babának. A nagy kerekei átjutnak mindenen. Hátránya hogy nehéz, és összecsukva sem "pici"!

Bolygós kerekűt válassz, mert a sima (a miénk ilyen) nagyon nehezen irányítható. Tömegközlekedésre szerintem alkalmatlan a mérete, és a súlya miatt. Ahogy az előző írta, utcai sétára nagyon jó!

Ha nagyvárosi vagy (aszfalt utak, buszozás, vásárlás) szerintem jobb egy kissebb és sportosabb kocsi!

2009. jún. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
//www.babyoutlet.hu/ProductBrowser.aspx?pageno=2&groupid=4&mainid=8&empty=1 Nekem ök tetszenek!
2009. jún. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!