Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ (t) valaki viborcul...

Használ (t) valaki viborcul kúpot hasfájásra? Tegnap ezt ajánlotta a doktornő. Hát mit is mondjak?! Este megkapta 8-kor és még 10 órakor sem aludt.

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 07:02
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Na igen! Én fogzásra adtam neki,de ahelyett hogy megnyugtatta volna teljesen felpörgött a Manón.Sajnos a homeopátiás szer nem mindenkinél jó :((
2009. jún. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A homeopátia természetesen nem mindenkinél egyformán hatásos.DE!Azt tudni kell,hogy az első 3 napban felerősödhetnek a tünetek mielőtt hatni kezd.A viborcul pedig egy doboz használata után fejti ki hatását.A jó benne,hogy nem okoz problémát,ha hosszútávon használjátok.Előtte és utána fél órával én nem adtam sem enni,sem inni,mert az módosíthatja a hatását(semlegesítheti).Szerintem legalább 1 hétig használjátok,és figyeld a babót,mert ez tényleg nem olyan,mint egy gyógyszer,hogy k.b. 10 perc múlva hat,míg elindul a szervezet öngyógyító folyamata,az idő.Remélem tudtam segíteni!
2009. jún. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ma 6 hetes a babám. A doktornő azt mondta, hogy este adjak neki egyet pancsi után. Ő utána még eszik. Szerinted inkább akkor adjam be neki mikor evett és kezdi az ordítást? Kezdek kikészülni...most evett 20 perce és üvölt...volt böfi is...nem tudom mit csináljak.
2009. jún. 5. 07:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló nagyon jól leírta a dolgot. Nekünk hasfájásra nem volt jó de a fogánál bevált. Nálunk is fürdés után volt kaja, így evés és büfi után adtam be neki a kúpot mert kaja közben mindíg tett valamit a pelusba. Szerintem te is jobban jársz ha evés után adod be kb 10-12napig minden este. Utána elég akkor pár napig, ha megint látod a tüneteket. Nem akarlak elkeseríteni de kb 3 hónapos korban múlik el a hasfájás. Nekünk arra igazából semmi nem volt jó,pedig végigpróbáltunk mindent. Kérdezz rá a dokinál a papaverines oldatra, az az egy volt aminél javulást láttam, de csak este adtam neki mert nyugtató van benne, így legalább éjszaka pihent ő is meg mi is.Nappal inkább ringattam,hordoztam és a kezemben aludt.
2009. jún. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha nagyon ragaszkodsz a homeopátiához, akkor tünetektől függően több lehetőséged is lehet. Mindíg a tünetegyüttes alapján adnak szert. Chamommilla,Colocynthis,Dioscorea villosa,Licopodium
2009. jún. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
7.32-es vagyok.Igen kajcsi után várd ki a fél órát és utána add.Egyébként hasfájásra nagyon jó a Grippe Water!1 hós kortól adható,gyógyszertárban recept nélkül lehet venni.Nagyon szuper!
2009. jún. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
9:49-es: Adtam neki a Gripe waterből, kaja után, mikor már ordított egy sort. Le is nyugodott, hogy elaludt e volna nem tudom, mert vinnem kellett a másik gyereket az oviba. A babakocsiban aludt, hazaértünk, kitettem az erkélyre kb. 10 perc és ordítás. Azóta is...további ötlet?
2009. jún. 5. 09:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Minden kaja előtt vagy után vagy közben kell adni és pár nap után hatásos ha hatásos. Ez igaz mindenre. Akár a homeós cuccok,akár Gripe Water,akár Infacol vagy Espumisan, vagy papaverin.... esetében. Egyik pillanatról a másikra nem fog hatni. Próbáld meg a tornáztatást, vagy tegyél meleget a pocójára.
2009. jún. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én kisfiam 3 hónapos koráig volt hasfájós. Mi is mindent kipróbáltunk, neki a Chamomilla Vulgaris Ch15 vált be szopi előtt fél órával vagy étkezés után rögtön 5 golyót feloldasz egy kis vízben és megitatod vele. Az én fiam hamarabb tudott felespohárból inni, mint cumisüvegből. Sok sikert és kitartást!
2009. jún. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!