Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Általában mennyi idő alatt...

Általában mennyi idő alatt múlik el a szeparacios szorongás?

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
szia! ez nagyon gyerekfüggő, nálunk 1-2 hét volt, de nagyon önálló a gyerekem.
2012. febr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nálunk már 1 hónapja tart,de nagyon várom már hogy eéhagyjuk!!
2012. febr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miben nyilvánul meg a szeparációs szorongás nálatok? És mennyi idős a baba?

Csak mert nálunk is valami ilyesmi lehet, 8 hónapos, 1-2 hete nem, vagy nagyon rosszul alszik éjjelente. Felsír, addig sír kiabál amíg át nem megyek hozzá, ki kell vennem a kiságyból, iszik, aztán vissza alszik, de 1-2 óra múlva megint ez a műsor.

Én már mosogatóronygnak sem lennék jó, olyan fáradt vagyok, és eléggé várom a végét.

2012. febr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az én lányom mar egy eves, de ez biztosan az. Éjjel többször felébred, sír, és csak akkor nyugszik meg, ha ott vagyok vele. Amikor mar úgy látszik, hogy alszik, és kijovok, azonnal ujra kezdi. Sokszor ott fekszem mellette akar egy órát is, mire nyugodtan vissza tud aludni. De az apja nem is jó neki ilyenkor, csak én. Tudom, hogy ez egy ilyen időszak, csak így, hogy a férjem sem tud segíteni, így kicsit nehéz.
2012. febr. 19. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!