Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt akinek 7-10 hónapos kori...

Volt akinek 7-10 hónapos kori alvásproblémák (szeparációs szorongás, mozgásfejlődés stb. ) miatt, egy csapásra elmúltak?

Figyelt kérdés
Kislányom 8 és fél hónapos.Most már ott tartunk, hogy óránként kelek hozzá. Apa nem jó neki, csak feszeng a kezében. Csak cicin tudom visszaaltatni. Mire én is visszaalszom, akkor újra felébred. Már nagyon fáradt vagyok. Ez megy két hónapja. Van remény, hogy elmúlik?
2012. febr. 17. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Hajaj...Bocs, nekem fogalmam sincs, én is ebben a cipőben járok kb 2 hete, és abban reménykedtem, hogy max 3 hét és elmúlik...de ezekszerint nem.

Várom én is a válaszokat, kiváncsian.

2012. febr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Mielőtt bármit is mondanék, kérlek, írj meg néhány dolgot:

- Külön szobában alszik-e a kislány?

- Mióta látod rajta a szep. szorongást?

- Mennyi időt töltötök együtt körülbelül, amikor tényleg őrá is tudsz figyelni egy kicsit?

- Járóka, vagy bármi olyasmi, amiben hosszabb ideig ott van, és nem tud követni téged/helyet változtatni?

- Apukája mennyit szokott vele foglalkozni/játszani naponta?

2012. febr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kb. 1 hónapja látom rajta a szeparációs szorongást. Velünk alszik. Apa csak hétvégén tud vele játszani. De minden este együtt fürdetünk, akkor van egy kicsi idő apával a játékra. Járókába csak végszükség esetén szoktam rakni, amúgy már ott tartunk, hogy ha főzök, akkor folyamatosan ott van velem, ül a sportkocsiban és vagy engem néz, vagy néz ki az ajtón és figyeli a kutyákat, azt nagyon szereti. Én ha nem főzök, akkor csak vele foglalkozom. Kb. hetente 2-3szor főzök, ami a délelőttömet kitölti, de akkor is ott van velem.
2012. febr. 28. 12:50
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja a velünk alszikot úgy értettem, hogy velünk egy szobában. A válaszodat előre is köszönöm.
2012. febr. 28. 12:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáltad, hogy hogyan viselkedik akkor, ha melletted - az ágyban melletted - tölti az éjszakát? Van valamilyen különleges oka annak, hogy külön ágyban alszik? Miért választottátok ezt a megoldást?
2012. febr. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem magától érthetődőnek gondoltam, hogy másik ágyban alszik és nem velünk. Nem is szeretnék ezen változtatni, hogyha nagyon nem muszály, tehát ha berakom a kiságyába, akkor alszik tovább és nem visít. :) De soha ne mond, hogy soha. :-))
2012. márc. 5. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!