Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tápszer foghatja a székletet?

A tápszer foghatja a székletet?

Figyelt kérdés
Kislányom egy hete kap pótlást naponta kétszer, illetve már iszunk teát is, és pici őszibarackot is eszünk minden nap. Amióta ez van, nincs minden nap kakis pelus, csak minden második nap kb. kettő. Amíg csak anyatejet kapott, addig naponta volt 2-3. A tápszer lehet az oka? Vagy más?
2009. jún. 5. 09:21
 1/6 A kérdező kommentje:
4,5 hónapos.
2009. jún. 5. 09:21
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Mi egy hónapos kora óta tápszeresek vagyunk,és okozhatja az.Nekünk is eleinte volt gondunk vele.
2009. jún. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
simán lehet.Milyen tápszert eszik a baba? Egyébként a kétnaponkénti kaki nem gond,nyugodj meg.
2009. jún. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Humana HA-1-et eszik.
2009. jún. 5. 16:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Én kérdeztem hogy milyet eszik.A Humanát nem ismerem,de elvileg lehet,nem egy olyan tápi van ami fog. A Bebában van biffidus,ha nagyon nem kakil esetleg érdemes azt enni,bár az én babám utálta.Lehet segíteni neki kamillával,vagy ahogy mondod,iszik baracklét,azi is jó nagyon.

Kétnaponta kakilás egyáltalán nem baj ekkora babáknál. :)

2009. jún. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez a Humana HA-1 egy abszolút alap, mezei, csecsemőknek való tápszer. Anno a dokink csak azért írta fel, mikor a kislányom született, hogy legyen otthon, ha bármi van, ha szükség van rá. Íze nincs, szóval nem ízesített, semmi extra. Persze ettől még lehet ez az okozója a nulla székletnek. Utoljára tegnap reggel volt kakis pelusunk, azóta sem, bár akkor elég komoly adag volt. Gyakorlatilag most már 36 órája semmi kaki. Viszont nem kínlódik, vagy ilyesmi, legalábbis nem úgy vettem észre.
2009. jún. 6. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!