Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogja babátok székletét a HA...

Fogja babátok székletét a HA tápszer?

Figyelt kérdés

Babám 7,5 hónapos. Anyatejes baba, de már kiváltottuk a tízórait gyümölcsre. Most próbáltam ki a HA tápszert, mert most már nem mindig elég a tejem neki. De úgy vettem észre, hogy nagyon megfogja, pedig napi egyszer kap csak tápszert. És azt is szoktattam, mint az új ízeket. Először 60, majd 90 tegnap pedig 120 ml kapott belőle.

Elmúlik majd? Megszokja az emésztése?


2010. jún. 25. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi tápszeresek vagyunk már. Szerintem függ attól, hogy milyen fajta tápszert írtak fel Nektek. Mi először Milupa milumil HA1et ettünk, az oké volt, most tértem át a Humana HA1-re, és ez megfogta a hasát. Most vissza is tértem a mulipára. Lehet váltanotok kéne nektek is, de lehet megszokja. Kérdezd meg a dokid, hátha tud segíteni.
2010. jún. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

BEBA 2 pro tápszert kaptunk. Úgy döntöttem ma kihagyjuk a tápszert. Majd óvatosan újra próbáljuk.

Ha megint megfogja, megbeszélem a dokival.

2010. jún. 25. 15:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen gyümölcsöt adsz neki? Mert pl. az alma, banán székletfogó hatású. Mi is Beba tápszert eszünk, igaz nem HA-t de nekünk nagyon könnyen van székletünk.
2010. jún. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Többféle gyümölcsöt is eszik már.

Történetesen amikor az almát önmagában kapta neki nem fogta a székletét. A meggy nagyon hajtotta, így azt almával együtt szoktam adni. Az őszibarack pedig enyhén lazítja neki. Amióta több gyümölcs is van a repertoárban nem kapott önállóan almát. Meggyel vagy barackkal pedig nem annyira székletfogó, de mondom őt önmagában sem fogta meg. Hozzáteszem anyatejesként eléggé híg széklete volt.


Csak belegondoltam, hogy mi lenne ha teljesen tápszeres lenne? Hogyan lenne széklete egyáltalán, ha ilyen kis mennyiség is ennyire megfogja?

2010. jún. 25. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!