Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a Nutron tápszer? Mert...

Milyen a Nutron tápszer? Mert nagyon ajánlották nekünk! Az is megfogja a székletet? Miért normális hogy fogják a kakit a tápok?

Figyelt kérdés
7 hetes babó anyukája
2008. szept. 28. 21:37
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsika Nutrion
2008. szept. 28. 21:38
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én használtam a nagyobbik fiamnál, nálunk nem volt vele gond. Mi is sok tápszer kipróbáltunk annakidején az egyiktől fájt a hasa, a másik székrekedést okozott, a harmadiktól sokat bukott, a negyedig nem ízlett...stb. A Nutrilon jó volt.
2008. szept. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2008. szept. 28. 21:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom is azt kap pótlásnak, nincs semmi gondunk vele és egész baráti az ára.
2008. szept. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Székrekedése sincs tőle? És ez is Ha-s??
2008. szept. 29. 11:20
 6/9 A kérdező kommentje:

Felírás nélkül is meg leeht venni?

Mert nem akarja a doki nő felirni

2008. szept. 29. 22:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs székrekedése és recept nélkül is lehet kapni, bár úgy kétszer annyiba kerül
2008. okt. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszodat
2008. okt. 5. 18:06
 9/9 A kérdező kommentje:

Szerintetek azért nincs már 3 napja kakija a picikémnek mert bekevertem a tápszerrel?

Mert eddig hozzátáplálásnak milupa aptamilt adtam aztán áttértünk a Nutrilonra!!De véleg ugy döntöttem maradunk a Milupánál!!

vagy jobb a Nurtilon?

2008. okt. 5. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!