Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztaltatok már ilyet fiús...

Tapasztaltatok már ilyet fiús anyukák?

Figyelt kérdés
Letapadt fütyi miatt lehet a bőr alatt fehér dudor? elég ijesztő! kétéves vizsgálaton mondták le van tapadva, ha szobatiszta lesz fel kell rántani, de most a bőre alatti borsó nagyságnyi dudor aggaszt.
2012. febr. 19. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem saját tapasztalat szerencsére, hanem barátnőm kisfiának volt ilyen. Neki felrántották és kitisztították.
2012. febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És hogyan történt? a felrántás egy mozdulat, de kap érzéstelenítőt? mennyi időt vesz igénybe?
2012. febr. 19. 21:04
 3/8 anonim ***** válasza:

Valamivel bekenték neki és egy mozdulattal felrántotta a doktornőjük. Utána kaptak rá valami krémet.

Te nem próbáltad neki húzogatni?

2012. febr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam most 8hós, de neki már felrántották egyszer:( mégis újra letapadt! Az a fehér dudor az egy túros váladék. Nekem azt mondta a doki, hogy minden fürdésnél húzzam fel és próbáljam meg eltávolítani a "túrót"...egyelőre mi sem jártunk sikerrel, ott a kis fehér dudor!
2012. febr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pici ( 6 hetes) kora óta húzogatjuk, mert azt mondták nekünk kell, de a mai napig csak félig jön. próbáltam ma is tovább, hátha meg tudom tisztítani, de nem jött.:( Egyébként biztos nem fájhat neki ami ott van, mert hagyta szépen hogy csináljam, nem kap oda, nem sír.
2012. febr. 19. 22:05
 6/8 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Kisfiam 20 hónapos.Óvatosan minden fürdésnél probálgatom neki de sajnos elég szük igy nem igazán megy.Elöször a védönömmel beszéltem róla még pici korában annyit mondott,h ovatosan probálkozzam tovább.A 15 hónapos státuszon már jeleztem a doktornönek is,hogy van a bőr alatt ilyen fehér kis csomo és mi a teendő vele?Megnézte és számomra érthetetlen modon annyit mondott,hogy térjünk vissza rá pár hónap mulva.Igaz ő a fütyire mindig azt mondja,hogy nem kell huzogatni majd csak 2 éves kor körül.Ezzel kapcsolatban ahány orvos annyi félét mondanak.Én csak azt nem értem,ha az elején látszik,hogy nem fog menni a dolog akkor nem jobb lenne minél korábban megcsinálni?

2012. febr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na figyelj csak ide!NE ENGEDD FELRÁNTATTNI az én fiam 2,5 ves múlt tavaly voltunk gyereksebésznél a kukija miatt háziorvos utalt be semennyire nem lehetett hátrahúzzni fehér dudor alatta.Akkor azt mondták majd jövöre menjünk vissza talán magától is hátrameyna nem ment.Most 2,3 éves pénteken voltunk bent(most pénteken) és Dermovate krémmel kell kennünk 4 hétig atán 2 hét szünet kontroll ha javulás látható akkor még egy 4 hetes kura jön ha nem használ az első 4 hét akkor kiiírják műtétre majd ha szobatiszta lesz.De a a gyereksebészem is azt mondta mert úgy kezdtem neki hogy nem engedem felrántani egyből mondta erre hogy már ezer éves dolog ez nem is csinálják gyakran mert sokszor van az hogy úgyanúgy műteni kell 80%-ban.Meg egy életre megutáltatod a gyerekkel az orvosokat.Keresztfiamnak 11 éve felrántoták azt az ordírtást meg megvetést ahogy az anyjár náézett nem is tudod elképzelni a másik nagyon csny lett neki végére.Én szikével sem szeretném ha műtétre kerül a sor hanem lézerrel mert akkor csak 1 napig vagyunk bent nem fáj a műtét után és nincs utókezelés.Ellentétben aszikével hosszú ideg ájó égő érzés pisilésnél.Jól gondold át és kérj beutalót a gyereksebészetre ők jobban értik a dolgukat mint a háziorvos hogy nekem
2012. febr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az a fehér váladék (smegmának hívják azt hiszem)az teljesen, nekem mind a két kisfiamnak volt,a kicsinek még van is(2,5 éves), de minden este huzgálom neki a bőrt fürdéskor és mindig kijön egy kicsi és ahogy jön kifele mindig egy ici-picivel jobban fel lehet húzni a bőrt a bigáján.

Minket egyébként soha nem akart küldeni a háziorvos sehova, még 3 évesen sem lehettet tökéletesen felhúznia bőrt a nagyobbik fiamnak, de akkor is azt mondta várjunk még vele ő nem piszkálná egyenlőre ( felírt valami krémet , már nem emlékszem pontosan,mondjuk nem is nagyon segített),most 5 éves és teljesen rendben van a fütyije.

Úgyhogy én a helyetekben egyenlőre biztos nem hagynám,hogy piszkálják.

2012. febr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!