Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha egyhetes babám tegnap...

Baj, ha egyhetes babám tegnap nem kakilt? Anyatejet eszik, de nem tudom, eleget e, mert gondok vannak a cumiztatással.

Figyelt kérdés
A hétre várjuk a doktornénit.
2009. jún. 5. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
anyatejes babáknál nem gond, ha nincs kaki, van aki csak 4-5 naponta, sőt hetente kakil
2009. jún. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Anyatejes babáknál természetes az is, ha 4-5 naponta kakilnak, mert annyira felhasználja a szervezetük a tejet!

És mi a gond a cicizéssel? Hátha tudok segíteni! Nálunk sem ment minden zökkenőmentesen!

2009. jún. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valamiért csak a jobb ciciből cumizik, pedig a balba is van tej, de azt vmiért nem tudja szopizni. Pedig a kórházban még ment neki. Amúgy bimbóvédővel tudok csak szoptatni, mert nem tudja bekapni a cicit.
2009. jún. 5. 13:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy úgy áll a melled, hogy ő nem tudja még most megszívni egyik irányból! Nekem a jobb mellem vol ilyen! Csak úgy tudta szopizni jó ideig, ha hónalj alatti tartásban volt! Szóval megfordítottam! Ebben rengeteget segített a szoptatós párna! De ha nem jön be, ne add fel! Próbálj ki mindenféle pozíciót! Van, aki úgy szoptat, hogy kutyapózt vesz fel a baba felett négykézláb, és "belógatja" a mellét a szájába! Vicces, de neki csak így folyik a tej! Egyébként ne add fel, mert egy mellből is simán lehet CSAK szoptatni! Ha nem megy, nézz körül a www.lll.hu-n! Ha nem találsz megoldást, nyugodtan vedd fel a kapcsolatot valamelyik tanácsadóval! Nagyon aranyosak és szívesen segítenek! Sok sikert! Írd meg, hogy mi lett!!!
2009. jún. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!