Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg "ropoghat"a kis...

Akire77 kérdése:

Tényleg "ropoghat"a kis csontja vagy már tulparázom?

Figyelt kérdés
5honapot töltötte a kislányom,néha ugy érzem mikor felveszem hogy a2kis karjánál és néha a kis derekánál mintha ropogna a kis csontja.Me nézzetek nagyon hülyének légyszi.hálás lennék ha valaki tudna irni valami okosat.Még annyit hogy anyatejes baba. Köszönöm
2012. febr. 20. 08:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam két hónapos múlt és én is így érzem!

Kíváncsi leszek a válaszokra!:)

2012. febr. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11 hónaposomnak is "ropognak" az ízületei vállban és az egyik bokájánál - nem tudom, hogy normális-e.
2012. febr. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyolc és fél hónapos lányomnál én is szoktam érezni, hogy roppan a jobb térde meg a csípője. Már én is gondolkodtam, hogy nem-e valami baj van vele. De akkor ezek szerint másnál is van ilyen.
2012. febr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én babámnak már a pocakomban ropogtak a csontjai. Mikor megszületett, akkor is hallottam, és azóta is rendszeresen. Állítólag ezt örökölni lehet, hát tőlem örökölte... Ortopédián azt mondták, hogy nem jelent gondot.
2012. febr. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kõszõnõm a válaszokat,kicsit megnyugtato hogy nem csak én tapasztaltam ezt.Reméllem nem lessz késõbb gond belõlle.
2012. febr. 20. 10:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 18 hónapos és születésétől kezdve még most is ropog mindenhol:)Apjától örökölte:)Semmi baja nincs.
2012. febr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden kisgyermeknek "ropognak" a csontjai! Nyugodj meg, ez teljesen természetes!
2012. febr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mégegyszer kõszõnõm.
2012. febr. 21. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!