Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hos lesz a kislányom 13-án,...

7 hos lesz a kislányom 13-án, adhatok neki olyan tejpépet, ami glutént tartalmaz? Nagyon félek, nehogy lisztérzékenység alakuljon ki nála, vagy túlparázom?

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a 6 hós babámnak adtam már és ízlett neki. lisztérzékeny később is lehet. nyugodtan próbáljátok ki
2009. jún. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia! nyugodtan bevezetheted, de ezt is csak fokozatosan, mint minden mást.

a lisztérzékenység miatt ne aggódj. ha öröklött hajlama van rá, jobb ha előbb kap glutént, ha pedig nincs, sehogy sem fog kialakulni nála.

[link]

2009. jún. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én úgy adtam 6 hósan babámnak, hogy nem is tudtam, hogy glutént tartalmaz, mert nem olvastam el, semmi baja sem lett.

8hós koráig reggel és este HP tápot kellett kapjon, de már vettem neki nem HP tápot és semmi baja, attól lesznek a mai babák allergiások, hogy szinte semmit sem ehetnek.

A mi időnkben már 2hósan mindent ettünk.

2009. jún. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!