Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik voltak azok a kérdések,...

Mik voltak azok a kérdések, terhesség alatt és szülés után, amitől már falra másztatok?

Figyelt kérdés

Én nekem szülés előtt az "egyben" vagy még? Utána meg a boltban a legnagyobb sor közepén, a "rendesen szopik" volt a kedvencem...:)

Nektek?:)


2012. febr. 20. 09:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
terhesség alatt a vége felé biztos nem ikrek?(nagy hasam volt)elején alig híztam hát már látszani kéne hol a hasad?két véglet... szülés után a tök idegenek az utcán:van tejed?tudsz szoptatni?jó baba?alszik éjjel? nekem ezek voltak a kedvenceim....
2012. febr. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a "már megint terhes vagy?" ütötte ki a biztosítékot. Igen, van már egy 3 éves fiam és 31 éves vagyok, de nem szülöm sorra a kölköket, mint egy nyúl, úgyhogy ez a "már megint" kicsit erős volt.

A szopizós kérdésektől én is a falnak megyek, főleg mikor idegenek firtatják (extragáz, ha férfi), hogy mennyit cicizik a gyerek :))

2012. febr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Van tejed?

Tudsz szoptatni?


Nagyon bántott, mert a lányom nem tudott szopizni és a tejem is kevés volt, már az elejétől pótolni kellett, aztán 2,5 hós korban elapadt. Borzasztóan bántott lelkileg. Az emberek nem is gondolnak bele, hogy ez milyen tapintatlan kérdés...

2012. febr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a csúcs - szülés után 2 héttel még maradt ugye hasam - kedvenc férfi ismerősöm imigyen szól: "még nem szültél meg"? wááááá
2012. febr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam 6 hósan 10kg(!) volt. Mindenki megjegyezte, hogy a tápszer hogy felfújta. Soha egy korty tápszert nem kapott! Most 14 hós elmúlt még mindig szopizik, 11kg, teljesen átlagos gyerkőc. Van aki még mindig azon lovagol, hogy milyen kövér volt.
2012. febr. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
kedvencem ez volt:) 20 éves szomszéd kis csaj kb a terhességem felénél:megtartjátok?terveztétek?...vége felé nyugi túl fogod élni a szülést millióan túlélték nem fájj az annyira!tudom ,hogy túlélték én is túl fogom de félek az ismeretlentől...szülés után ugyan ez a leányzó:nagyon fájt?milyen volt?apuka nem lett rosszul?:D
2012. febr. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
kedvencem. és fájt? á, nem mondtam én. mire a kérdés újból:komolyan? ez a a bolt közepén persze. mostaninál: ugy nézel ki, mint aki szülni fog. mondom mert akár most is negszülhetek. a kérdezö riadt arcát látni kellett volna.
2012. febr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetlen kérdés, ami zavart, hogy "Szopizik?"

2,5 hónapig szopott csak, szinte végig pótolni kellett, nagyon rosszul esett, hogy mindenki ezt kérdezte.ó, amúgy sincs semmi közük hozzá.

2012. febr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos komplikációk voltak a babánál szülés után, ami miatt 3 hétig kórházban volt, nekem meg a friss császárral napi 5 ször szaladgálás hozzá. Tejem beindult, fejtem, szoptattam. Aztán hazakerültünk, bab jól volt én pedig kimerültem testileg-lelkilegh.. akkor ütött a sokk, hogy szülés után elvitték tőlem. Ezek után a tejem elkezdett apadni, hiába fejtem, szoptattam, próbáltam ki mindent. Ezek után megkapom a családtól, hogy "minden nő tud szoptatni", ők bizony nem írták volna fel a tápit a gyerekorvos helyében. Egyébként is, már otthon vagy nyugi van, milyen trauma ért...

Na ez verte ki a biztosítékot teljesen..

2012. febr. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Milyen volt a szülés? Fájt?

Van tejed?

Már nem szoptatsz?

Kisfiú v kislány? (ok bordó,fekete a babakocsi de annyira egyértelműen fiús színekbe van,fiús arca van

Egyben vagy még?

Mikor jön a következő?

2012. febr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!