Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beteg baba, ha nem akar inni?

Beteg baba, ha nem akar inni?

Figyelt kérdés
Van valami tippetek, hogy hogyan itathatnám meg, másfél éves, lázas, és napok óta nem hajlandó inni, napi 1-2 decit tudok beleerőltetni, levest sem eszik, próbáltam mindenfélét, pohárból, cumiból, kiskanállal, de összeszorítja a száját! Teljesen kétségbe vagyok esve, van valakinek tapasztalata, ötlete? Nagyon köszönöm!!
2011. dec. 1. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
lédús gyümölcs esetleg: körte, alma, narancs ,mandarin, kivi! ha kevés folyadék megy be ezekkel nagyjából tudod pótolni, amit szívesen megeszik azt add neki. mondogasd neki, hogy muszáj innod stb, én ilyenkor kanállal adtam neki az innivalót: csipkebogyóteát, milfort teát, citromos cukros vizet( limonádé ) hippes citromfű alma tea,narancslét csavartam ki neki! jobbulást a picinek, remélem sikerül!
2011. dec. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, mindent megpróbálunk, hátha! Most nagyon lédús főzeléket csináltam neki, hátha azt megeszi!
2011. dec. 1. 11:00
 3/5 anonim ***** válasza:
ha nem megy és fönnáll a láz több napig aluszékonnyá válik akkor orvos tudod, nehogy kiszáradjon
2011. dec. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 xStefix ***** válasza:

Azt sem issza meg, amit egyébként szeret? Szegénykém. :(

Figyeld a bőrét és a pisijét, mert ha problémásnak látod, akkor orvos, tudod.

2011. dec. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, igen, tegnap voltunk nála, de ő azt mondta még nincs nagy baj, és pisil is. Ma megint megyünk, de remélem addigra jobb lesz! Köszönöm!
2011. dec. 1. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!