Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet leszoktatni egy...

Hogyan lehet leszoktatni egy kilenc hónap körüli babát a gyakori éjszakai kelésről?

Figyelt kérdés
Nem a foga, szerintem rossz szokás. Általában fél óra simogatással orvosolható, de van amikor egyszerűen nem akar visszaaludni. kb ötször kel, ebből kétszer eszik is, nappal sajnos nem eszik eleget szerintem, de ezen nem tudok változtatni.
2009. jún. 5. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
este hogy alszik el azt is írd meg !
2009. jún. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem a kiságyában hanem a nappaliban. Ezen nem tudunk változtatni-orvosi tanácsra altatjuk így, az ágyától olyan hisztirohamot kap, hogy pár perc után hányni kezd. Nem tudtunk leszoktatni róla, maradt ez. Ha elaludt felvisszük, igyekszünk nem kivenni az ébredésekkor. Nem az ágyát utálja szerintem, csak az az altatást, amit jó esetben a kiságyban "végeznénk", ha nem tartana sakkban minket a hányással.
2009. jún. 5. 14:37
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs esti rutin, pont az említett okokból, az kell a nyugodt elalváshoz, hogy azt érezze nem kötelező. A fürdetéstől egyébként felébred, kilenc körül alszik el.
2009. jún. 5. 14:40
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
hát aza gond hogy nem egyedül alszik el a kiságyban én utána olvastam és ott kellet kezdenem a rászoktatást.estére sürüpépet adok a kicsinek és így nem ébred fel reggelig .
2009. jún. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
napközbe elvan az ágyában játszik ott? mert ha nem akkor játszást ott kell megszeretni -e . viccesen elterelni a figyelmét és jókat hülyéskedni az ágyában hogy észre vegye hogy az jó kis hely. mindig te tanitasz meg neki játékot te vagy apélda ha neked kellemes az ágynál észre veszi hogy jó neki is és nem fog sírni ott.
2009. jún. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
.
2010. márc. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!