Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 19 hónapos a kislányom és 2...

19 hónapos a kislányom és 2 hónap múlva szeretném leszoktatni a cumiról, mert ő a nélkül is el tud aludni, ha álmos, illetve júliusban jön a kistestvére és ha addig nem megy, akkor utána jó darabig nem tudom majd. Ötletek, vélemények?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kezd el most, mert ha kistesó lesz, tényleg nem ajánlatos nagy változásokat bevezetni az életébe.


Az egyik dadás műsorban volt, hogy szép, képekkel teli levelet "irtak" a kicsinek, hogy a cumitündér v mi elszeretné vinni az ő cumiját szegény gyereknek, és ha odaadja jutalom jár érte. Addig beszéltek a gyerekkel míg önszántából odaadta, együtt bedobták a postaládába, reggel meg együtt megnézték és cserébe ajándékot kapott.

2011. febr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tegnap este poénból nem adtuk neki oda a cumit,kint álltunk a férjemmel az ajtója előtt,vártuk a sírást, de semmi...majd eltelt 15 perc és már aludt is. Egész éjjel fel sem ébredt.Tényleg viccelésnek szántuk, de ha már így alakult...Ma ebéd utáni alvásnál kereste,pár percet sírdogált,de csak picit,majd aludt 70 percet. Ma este is kérte a cumit,nyam nyam mondta és vidáman ismét elbúcsúztam tőle és szépen elaludt...hát az én kislányom egy igazi angyalka!!! Mit szólsz ehhez?
2011. febr. 11. 21:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor nincs gond.

EGy kis tündér!

2011. febr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!