Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert iszik sokat ejjel? Hogy...

Miert iszik sokat ejjel? Hogy lehetne leszoktatni?

Figyelt kérdés
13 honaposkislany, sorban bujnak a ragofogak, van hogy 3 uveg vizet es 1 uveg tejet megiszik ejjel, ami ha kiszamolod 1 liter folyadek, egy fajta pelus sem birja.
2011. okt. 25. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már próbáltad, de kínáld meg sokszor napközben, hátha akkor nem kell neki éjjel.
2011. okt. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nappal nem kapja meg az elegendő mennyiséget
2011. okt. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jaj mintha az én fiam lenne. szintén 13 honapos,és rengeteget iszik+ eszik éjjel.napközben is megiszik regeteg vizet,ugyhogy én nem értem.gondoltam hogy mar csak megszokas és nem adok,de addig addig nyüglödik mig kénytelen vagyok adni neki,hogy legalabb fél orara lehunyjam a szemem.neked nincs semmi ötleted mitöl lehet?
2011. okt. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ajajajjj nappal is megfiszik vagy 4 uveg vizet!!!!


szerintem is lehet mar megszokas de ha nem adok neki akkor ugy felsirja magayt hogy nacsak.

arra is go\ndolqt

2011. okt. 25. 18:07
 5/8 A kérdező kommentje:

bocsi belesegitett az irasba:)


arra is gondoltam mar hogy eg a gyomra vagy ilyesmi , lehetseges?

2011. okt. 25. 18:08
 6/8 anonim ***** válasza:
18 hos kislanom is ejjel 2 orankent iszik, elfogyaszt liternyi folyadekot, de o nappal nem nagyon akar se enni, se inni.:(
2011. okt. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hat én nem tudom,mert szinte minden éjjelünk igy történik.pl most is 3üveg viz 2üveg tej.én ezt mar nem birom,lefaraszt teljesen.gondoltam mar elviszem orvoshoz,de szerintem siman csak megszokasrol van szo,de most hagyjam sirni minden éjjel?nem hiszem h megtudnam tenni.
2011. okt. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl sós vagy fűszeres az étele?
2011. okt. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!