Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájós baba. Colief cseppekr...

Hasfájós baba. Colief cseppekről tapasztalat? Tényleg használ? Esetleg más tipp?

Figyelt kérdés
Második gyermekem 3 hetes és 2 napja folyamatosan üvölt a hasfájás miatt (csak anyatejet eszik). Nagyobbik lányom is ilyen volt, ismerek minden módszert, édeskömény tea, Grape watert, infacol, espumisan. Annak idején semmi nem használt, 5 hónapig szenvedtünk. Kezdek kétségbe esni, hogy most is ez lesz...

2012. febr. 21. 09:04
 1/4 anonim válasza:
73%
Mi most használjuk 4 napja, de csodaszernek nem mondanám. Egy kicsivel tűrhetőbb a helyzet, de még így is szenved a kis manóm. Egy gyógyszerész ajánlotta a BioGaia (olvass utána a neten) jótékony baktériumokat tartalmazó cseppet és mi vasárnap óta ezt is használjuk. Egy hét után írja, hogy elcsendesül a lakás.:-) Hétfőn írok,hogy mennyire vált be.
2012. márc. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm, hogy írtál. Mi már azóta abba is hagytuk a Colief-et, mert másfél hétig szedtük, szenvedtem a fejéssel is etetések előtt, meg a kiskanállal, de mégsem volt jobb a helyzet. Aztán mióta abbahagytuk, nincs hasfájás sem. nagyon minimális. A kakija is szép szárga azóta, nem zöld. Remélem nálatok is hamar elmúlik, mert bár nem ismerjük egymást, tudom milyen és senkinek nem kívánom!

Várom a fejléeményt, hogy használnak a szerek, köszönöm, ha megírod.

2012. márc. 14. 08:45
 3/4 anonim válasza:
Szia! Sajnos rosszabb lett a helyzet mint volt. 3napja jobban fáj a pocija mint eddig :-( Nekünk annyi szerencsénk van, hogy éjszaka 6-7 órákat alszik és így kipihenten tudom felvenni a harcot a hasfájással.:-) Kitartás minden anyukának!
2012. márc. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A minőségi natur aloe gél, vagy szűrt aloe lé segíthet.
2012. márc. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!