Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 hónapos fiam áttehetem a...

4,5 hónapos fiam áttehetem a sportrészbe? Ha igen emelhetek rajta?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha még elfér a mózesben, én egyelőre azt használnám. Az nem dönthető esetleg? Mert a miénk az volt, amikor ébren volt a babám, felemeltem picit a fejénél, így kilátott, de ha beszundított, lefektettem és teljesen vízszintesen feküdt.
2012. febr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha vízszintesre dönthető, akkor szerintem igen. Az én fiam is kb 4 hónaposan kezdte nagyon unni, hogy nem lát ki rendesen. Ilyenkor néha 1 fokozattal megemeltem a mózest. Így nyertem kb 15 üvöltésmentes percet.
2012. febr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi, én is úgy gondoltam jobb lenne a mózesben még, lehet emelni, eddig ez nem jutott:). ő is sokat sír mostanában séta közben, hátha így jobb lesz. olyan jó kimozdulni sétálni, de így nem igazán elvezem, hogy 1 órát alszik utána jön a visítás.
2012. febr. 21. 13:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Simán átrakhatod, és meg is emelheted. 1-2 órától semmi baja nem lesz. Ha meg kényelmetlen neki úgyis jelezni fog. Az én lányom is utálta a mózest, 4 hónaposan már a sportrészben vittem, megemelve, mert amúgy üvöltött.
2012. febr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!