Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sportrészbe teszel valamit a...

Sportrészbe teszel valamit a baba alá télen?

Figyelt kérdés
Mit és hogyan(az övek miatt kérdezem a hogyant)?
2010. nov. 7. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én a dereka alá hajtogatok be egy plédet.A vállpánttól a lábaközött lévő pántig.És egy kicsit bővebbre veszem a pántokat!
2010. nov. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet kapni babakocsiba beköthető lábzsákokat, csak elég borsos az áruk, úgyhogy én is a plédes megoldást választom.
2010. nov. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi bundazsákot vettünk, alul teljesen felér a baba feje tetejéig, jó meleg bundás, és elől pedig olyan magasságig állítod be, ahogy épp akarod. De fel tudod cipzározni egészen a baba nyakáig. A biztonsági öveknek is megvan a helyük. Minden jót Nektek!
2010. nov. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

09:09

Ezt a bundazsákot hány honapos korig lehet ráadni? Ülő babáknak is jo még? A lányom 8 honapos, és nekem is ugyanez a gondom, félek, hogy télen felfázik. Én vettem egy polyabetétet, az pont beleillik a kocsiba, varrattam rá egy huzatot, de a polyabetét nagyon vastag egyik varronő sem vállalta, hogy a pántoknak a helyén kivágja és beszegi. Ezt majd kézzel kell megcsinálnom.

Egyébként ezek a mai babakocsik szépek és praktikusak, de 17 évvel ezelőtt a fiam kocsijában volt egy vastag steppel betét, ami ebből a kocsibol nekem nagyon hiányzik.

2010. nov. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sziaszok.


Nekunk van labzsakunk, de a 8.5 hos lanyomat alig tudom mar bele rakni :(

kb 81-82cm most a lamon es cipovel mar nem fer bele a zsakba :(

2010. nov. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Ilyen bundazsákot vettünk a kisfiamnak. 11 hónapos, 78 cm-es baba, bőven jó neki, nagyon egyszerű használni, és negyon jó puha, meleg. Minden jót Nektek. Üdv, 9:09-es voltam


[link]

2010. nov. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, és kedves 09:49-esválaszoló! Persze, hogy jó ülő babának is, mert tulajdonképpen nem a babára adod rá, hanem a babakocsiba fűzöd be, ezt ki sem kell venned, csak a Picúrt teszed be és veszed ki, úgy, mint most is. Üdv Neked!
2010. nov. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bocsánat, de két napig nem volt internetem.

Köszönöm szépen a linket és a választ.

2010. nov. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!