Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Főzöl olyan ételt babádnak,...

Főzöl olyan ételt babádnak, amit te magad nem szeretsz/nem eszel meg?

Figyelt kérdés
Gondolok például a sóskára vagy a spenótra. Én nem szeretem a sóskát és még sosem főztem, de szeretném ha a babám megkóstolná és ha neki ízlik, akkor fogok főzni.
2012. febr. 21. 13:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Persze. Én nagyon válogatósra lettem nevelve (többek között ilyenek miatt), így megerőltetem magam, és főzök ilyesmiket. Sőt, még eszem is belőle, hogy jó példával járjak. :)
2012. febr. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
persze, attól hogy én nem szeretek valamit, őt miért fosztanám meg tőle, lehet, hogy neki pont az lesz a kedvence hosszú ideig
2012. febr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

én nem.

pl felénk a sóskát nem ismerik, de én nem is szeretem. mi babot soha nem eszünk (habár ugye azt picinek nem is lehet adni) mert én utálom. viszont felénk ismert a spárga amit én imádok idén már a lányom is enni fog.


Azt gondolom, hogy attól hogy a te menüdben nincsen valamikor megfogja ismerni. Pl mi nem eszünk se rákot, se polipot, de már kostoltuk és majd a gyerek is fogja. Mi imádjuk a spárgát ha a gyerek nem eszi majd kap mást.


szóval ne aggódj amit te nem adsz neki is megismerheti idövel,de ha úgy gondolod, akkor csinálj neki, de én nem töröm magamat ilyenen.

2012. febr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, főzök olyat is. Én pl nem szeretem a tököt, spárgát, cukkinit, de a kislányon eszi őket.
2012. febr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen. Én pl. utálom a halat, sütőtököt, de a párom imádja, és vele együtt a gyerek is, így muszáj csinálnom. Attól, mert én nem szeretem, a gyerek még szeretheti.
2012. febr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 krisztivan ***** válasza:
Ez nálunk érdekesen alakul.Mindent főzök,amit én nem szeretek azt is.A zöldbabot és a fehérrépát ki nem álhatom de attól még a család többi tagja szereti.De érdekes hogy a fiam sem szereti ezt a két zöldségfélét,pedig még eszek is belőle és egyébként mindenevő:-))
2012. febr. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen, mert szeretném, ha ő döntené el, hogy ízlik-e neki, és nem én :)

Pl. halfóbiám van, de azért neki csinálok halas ételt (mondjuk csak olyanból amin nem lehet látni, hogy hal)

2012. febr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen főzök,elég sok mindent nem szeretek,vagy elmegy,de nem vagyok oda érte,de azért találkoztam olyan emberrel aki még több mindent nem eszik meg.Pl a brokkolit,cukkinit,tököt,kelbimbót,karfiolt,májat,sóskát,kelkáposztát,sütőtököt nem szeretem,de kisfiamnak mindent csinálok,nem vagyok főzelékes,de ő már a marhahúson,és a káposztán,paprikán kívül mindent evett amit nem egy éves kor után szabad csak(tej,tojásfehérje,eper,málna,ribizli,méz,diófélék,hal,szalonna,kolbász,lencse,baba,retek,tejföl,tejszín)

a zöldségeseket még meg is kóstolom milyen lett,jó e fűszerezés,de amiket nagyon nem szeretek azokat a párom kóstolja meg

2012. febr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Èn a cékla főzeléktől öklendeztem, a lányom meg szinte habzsolta. 4 gyerkőc van és nagyon más az ízlésül. Szerintem kostóltasd nyugodtan, majd eldönti, hogy szereti-e.
2012. febr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A kislányom spenótfüggő. bevallom utálom, úgy ahogy a tököt is. Ha veszek valami zöldet, rohan hogy PETÓÓÓÓN(spenót) ordítva, és lesi hogy főzöm-e.
2012. febr. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!